Wpis z mikrobloga

  • 4
@Filippa ależ upadek człowieka. Boże jak mi się podoba ten upadek celebrytów i influencerow. Oby więcej bo tym gnojom władza jaką mają się nie należy.
  • Odpowiedz
a jakie to ma znaczenie, odejście od przemocowcow jest trudne, typ to śmieć i patus


@Filippa: no ma ogromne znaczenie. Odejście od przemocowca jeśli jest twoim mężem czy ojcem - tak jest bardzo trudne. Ale my tu mówimy o znanym znajomym który 'daje możliwości'.

Czy ten typ to patus? Tak. Czy te dziewczyny to patusiary? Też tak. Nie rozumiem czemu tak ciężko jest Ci to zrozumieć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@SmutnoMi no jedna laska tylko cpala, drugą chciał w to wciągać a trzecia nie miała z narkotykami nic wspólnego.
W ogóle grozenie komuś "zaraz cie tak mocno ucpam" jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Filippa no ta wcale nie wyrwane z kontekstu xd jakby moja dziewczyna udostępniła wybrane zdania z naszej konwersacji z lat to bym chyba do więzienia poszedł
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Redicle z mojego? Czyli jakiego? No zachowaniami się upodobnił o wiele bardziej do konserw xD różnica jest taka, że oni o takich poglądach mówią otwarcie po prostu
  • Odpowiedz
  • 11
@Filippa ewidentnie wśród wykopowych #!$%@?, nienawiść do kobiet jest na 1 miejscu, potem chyba murzyny i dopiero lewactwo (gonciarz xDD)
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@deziom rozmowa z nimi i tak jest bezcelowa bo nieważne jak byłyby mocne dowody na patusa przemocowca, zawsze winna jest kobieta, w co sie ubiera, jak się pomalowała xD niezależnie od przebiegu zdarzeń tylko kobieta będzie tym złym #!$%@?.
A nawet jesli nie ma na co wskazac palcem, to pytanie bedzie "ale to czemu sie z nim dalej zadawala" xD
  • Odpowiedz
@Filippa: i nawet te głosówki były wyrwane z kontekstu. Widać, że trwają po kilka minut a puszczono 3 sekundy jego szlochów. Gdyby ktoś wyciągnął takie 3 sekundy ze szlochów kobiety mówiącej "przecież ja się zaraz zabije" to by każdy uznał ją za ofiarę tej sytuacji i domagał się szerszej perspektywy. To nie bylo jednoznaczne zdanie w stylu "jak do mnie nie wrócisz to się zabije".
  • Odpowiedz
@Filippa: gonciarz nie jest patusem, on jest po prostu zaburzonym narcyzem. Nie ma pojęcia jak się ma zachowywać, na kogo pozować, jeśli nie dostaje jasnej informacji zwrotnej, że to działa. Stąd raz jest lewakiem walczącym o prawa kobiet, a raz zjebem piszącym o #!$%@? i throatfucku. Próbuje wybadać w ten sposób na kogo ma pozować przed konkretną laską, żeby wzbudzić w niej "podziw". On sam nie wiem kim chce być, potrzebuje
  • Odpowiedz