Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie, czemu niebiescy są tacy... pospolici i nijacy, nie wyróżniają się wśród innych niebieskich praktycznie niczym. Fajne przygody, zajęcia, ruch, zabawa? Eee po co, na co to komu? Ale za to na apkach randkowych wypisują, czego by w łóżku nie zrobili (po pięciu minutach pisania xD). Zero oryginalności, każdy z nich myśli że jak zaproponuje lasce seks to ona rzuci się na niego i polecą w ONS. A po setkach takich propozycji to się nudzi, na wagę złota jest facet, który zaproponowałby zwykły kurde piknik! Ale nie dla szarej myszki to ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczyt ich możliwości to zaproponować lasce seks, bo są tak nudni, że jedyne co mają do zaoferowania różowej, to beniz into wedżajna.

W związkach nielepiej. Na początku oczywiście randki, restauracje, spacery. Potem? Siedzenie w domu, tego się nie chce, tamtego też nie. Po co iść na basen, przecież pranie czeka. Po co iść do kina i na kebsa, jak trzeba obiad ugotować. Zero kreatywności, tylko życie pospolite jak u szarych ludzi, prostych obywateli, jak zaprogramowany NPC. Nie ma już miejsca i czasu w takim życiu na spontaniczny wypad pod namiot, bo przecież obowiązki domowe nie mogą czekać! Trzeba robić, zapieprzać! A jak cały tydzień jest remont, oboje przy remoncie zapiertalają, i po tygodniu jest już prawie po wszystkim, i różową męczą zakwasy i chciałaby taka odpocząć i nic nie robić cały dzień, to hurr durr problem, przecież przez cały tydzień nie było robione pranie, obiady, nic, więc jaki odpoczynek, jaki fajrant, nadrobić zaległości! A niebieski zrobi wtedy z siebie ofiarę, jak to on bardziej zmęczony i zasługujący na odpoczynek w porównaniu do różowej, jemu się należy prysznic i łóżeczko, a różowa musi jeszcze wyprasować i zrobić kolację, bo na pewno nie jest tak wyczerpana, jak niebieski.

Ich zainteresowania też nie są lepsze. Sam mainstream. Piwko, klub z kolegami, roochanie lasek w kiblu, tinder, mecze, baby, narzekanie na baby, śmieszne filmiki z YouTube, wybory, narzekanie na pees, kąkuter i gry, bieganie (ogólnie sport a to nie jest żadne zainteresowanie, po prostu facet ma więcej energii, lubi ruch więc się rusza), film i muzyka. Co ambitniejszy to militaria, motoryzacja, polityka i historia. To max ich możliwości.
Ale nie przeszkadza im to wywyższać się nad kobietami.

Marzenia i cele życiowe? Znaleźć babę, spłodzić dzieci, zapiertalać w fabryce gunwa i kurzu na miskę ryżu dla dzieciaków, awansować by mieć jeszcze więcej hajsu na dzieci, zapiertalać bardziej bo im mniej człowiek ma czasu dla siebie a więcej hajsu tym większy szacunek ma, bo sukces osiągnął. No i nowe auto kupić, uj że rodzina je miskę ryżu przez tydzień, a na wakacje wyjechali nad rzekę 5 km od domu, ważne że sąsiad widzi nowego suva.
Na koniec dostać depresji i zawału.

Ale tak trzeba, tak robią wszyscy faceci więc czemu ma jeden z drugim żyć po swojemu, na własnych zasadach, razem z różową tworzyć swój własny świat, samemu definiować własne szczęście i samemu wybierać swoją drogę, jak można żyć utartym schematem mając jak koń klapki na oczach? Mają tzw umysł roju, jak któryś się wyłamie zaraz zostanie przez samców alfa przywołany do porządku, wyzwiskami o byciu LGBT/przegrywem, wpiertolem od sebiksow czy odtraconym przez rodzinę za brak dzieci.

A o wyglądzie nie wspominając, kompletny brak stylu, koszulka i szorty. Albo bluza z kapturem.

"Poznasz jednego mężczyznę, poznasz ich wszystkich". Banda nudziarzy.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zainteresowania #zwiazki #p0lka #przemyslenia #tinder
  • 156
  • Odpowiedz
Brzmi jakbys uzależniała swoje szczęście od innych osób i tego co zrobią lub nie. Szczęśliwym to trzeba umieć być samemu ze sobą, bo nikt inny ci tego szczęścia nie da. Oczywiście przyjemnie z kimś się dzielić swoim szczęściem, ale tym swoim własnym, wewnętrznym.
Nie chce iść do kina z tobą? Idziesz z kimś innym lub sama. Nie chcę jechać na wycieczkę? Jedziesz z kimś innym lub sama. Jeżeli tak bardzo mu zależy
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus Po prostu Twój niebieski nie chcę spędzać z Tobą wolnego czasu, bo się w tej kwestii nie dobraliście. Nudzisz go, albo irytujesz, poznał Cię lepiej i wie juz jak słabo "kreatywne" spędzanie wolnego czasu z Tobą wygląda. W zamian wolny czas woli spędzić na graniu w gry, bieganiu, spotkaniu z kolegami czy innym hobby, które miał zanim poznał Ciebie.
Z Tobą może zająć się domowymi obowiązkami, iść na zakupy czy uprawiać
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: pięknie nam opisałaś swojego byłego (byłych) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(ale nie będę kłamał - faceci też tak czasem robią. Weźmie sobie tępego szona i wypisuje, że wszystkie baby są tępe. Różnica jest jedynie taka, że np. ostatni internetowy meme to, że faceci myślą o Starożytnym Rzymie niemal codziennie, a kobiety są zdziwione. Ale to my jesteśmy 'nudni'.).
  • Odpowiedz
Dlatego ja nie biorę całej świni dla jednej kiełbaski :))) Nie mam zamiaru się męczyć z tymi nudziarzami i prymitywami. Biorę co swoje i idę dalej. Szkoda życia na tych jełopów :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Pewnie nie jesteś taka jak wszystkie inne :)
  • Odpowiedz
bieganie (ogólnie sport a to nie jest żadne zainteresowanie, po prostu facet ma więcej energii, lubi ruch więc się rusza)


@AlienFromWenus: Z tym to się nie zgodzę, sport to też poznawanie nowych miejsc, nowych ludzi, wbijanie jakichś osobistych celów, zawody, szlifowanie techniki, kondycji. Jeszcze zależy jaki sport xD
I ciekawe że lubi się ruszać, a pod namiot, czy na basen nie chce, coś tu śmierdzi gorzkimi żalami, przyjmijmy że to zbiorczy
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: nie wiem młoda, nie da się tego przeczytać całego, powiem Ci tylko ze to na jakich facetów trafiasz to nie tylko ich wina, lajkujesz pewnie ten sam typ oskarka albo macho i dziwisz się że za każdym razem wychodzi to samo. Z resztą co tu ściemniać, jak się kobiecie facet nie podoba to i piknik nie pomoże, ja spotykałem się zawsze na kawę/spacer i po rozmowie na żywo dopiero można
  • Odpowiedz
Fajne przygody, zajęcia, ruch, zabawa? Eee po co, na co to komu?


@AlienFromWenus: W tym chorym kraju każdy przejaw oryginalności u faceta jest obarczony ryzykiem bycia nazwanym pedałem xd Charakterystycznie sie ubierasz we własnym konkretnym stylu? Lubisz gotować coś innego niż karkówka z grilla? Trenujesz inny sport niż mma, siłownia, strzelnica albo jakaś piłka? Pewnie jakiś ciepły jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mają tzw umysł roju, jak
  • Odpowiedz
Fajne przygody, zajęcia, ruch, zabawa? Eee po co, na co to komu?


@AlienFromWenus: Generalnie fajny baicik, dużo jełopków się nabrało.

Ale generalnie to kobiety są przerażająco wręcz nudne i nawet Twój post ładnie to pokazuje: zajęcia, ruch, zabawa - to max, na co stać 95% kobiet. Machanie dupą do muzyki, grabami na basenie albo rzucanie kulą do kręgli - to najczęściej max, na jaki stać kobietę. I już wtedy ma gigantyczne
  • Odpowiedz
więc czemu ma jeden z drugim żyć po swojemu, na własnych zasadach


@AlienFromWenus: no właśnie żyją po swojemu a Tobie to bardzo przeszkadza że każdy żyje jak tak jak żyje po swojemu....
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak:

Dlatego właśnie tak mnie męczą faceci o których napisałam. I nie chodzi mi tylko o pasje, ale też takie podejście do życia, że po co jeden dzień olać świat i zrobić coś ciekawego na spontanie, coś nowego lub to co oboje lubimy (i nie chodzi mi tu o seks) ale w pewnym wieku faceci stają się jak ich ojcowie. Ja się nie znam na polityce ale trochę tam coś słyszę,
  • Odpowiedz