Wpis z mikrobloga

Nie przypominam sobie 10 lat temu żeby laski tak się zachowywały jak teraz, to co laski #!$%@?ą w necie na przestrzeni ostatnich lat na temat równouprawnienia, rozwiązłości, ogólnie myśleniu że facet jest nie potrzebny, robienia z siebie ofiary na każdym kroku i że wszystko wina faceta, przecież kiedyś tak nie było a napewno nie w takim stopniu, dzisiaj to przechodzi ludzie pojęcie
#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #polskiyoutube #polskiepato #bekazpodludzi #seks #p0lka
  • 31
  • Odpowiedz
@karix98: dalej są normalne. Zauważyłem że te młodsze nawet częściej się uśmiechają i można normalnie pogadać. Albo to ja wypiękniałem ale raczej nie xD
  • Odpowiedz
@karix98: Czują się wyzwolone. Z tego co zaobserwowałem, część stała się mega prymitywna. Kiedyś ta cecha była kojarzona z takimi robolami na budowie. Teraz inicjatywę przejmuje właśnie ta grupa różowych.
Interesujmy się normalnymi, inteligentnymi kobietami.
  • Odpowiedz
@karix98 wiesz co jest słowem „klucz”?- w internecie.
Po prostu trzeba to #!$%@? i wyjść na zewnątrz. Może w przedszkolu jakis dobry materiał by się odchował. W podstawówce już jest tik tok wiec lepiej nie
  • Odpowiedz
@karix98: Przykro mi, czasy się zmieniły. Kiedyś rzeczywiście bez was nie było życia, bo byliście jedynymi żywicielami rodziny i nie oszukujmy się, ale kobiety was brały tylko ze względu na to, żeby przeżyć. Teraz kobiety są niezależne finansowo i nierzadko są bardziej zaradne od mężczyzn, więc wasza rola w życiu kobiety naturalnie zmniejszyła się do minimum. Chyba nie sądzicie, że przykładowo 100 czy 200 lat temu kobiety tak lgnęły do mężczyzn
  • Odpowiedz
@karix98: Dlatego nie ma co się #!$%@?ć w relacje z tą zwierzyną. Mnie dziewczyna w dupę kopnęła po kilku latach związku i teraz z perspektywy czasu dziękuje bogu bo mam więcej czasu i pieniędzy na rozwój samego siebie. Robienie kariery naukowej i granie w gierki w akompaniamencie ciszy z telefonu bez ciągłych powiadomień od idiotek to jest esencja szczęścia, a takie afery tylko utwierdzają mnie w tym że #przegryw to tak
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Bardziej zaradne życiowo XDDDDXDXDXDXDXD Praktycznie w KAŻDEJ dziedzinie mężczyźni są lepsi od kobiet i nie podlega to żadnej dyskusji. Gdybyście nie rodziły dzieci (czego i tak nie robicie patrząc na statystyki xD) to byście były absolutnie bezużyteczne, a świat byłby bez was najprawdopodobniej lepszym miejscem.
  • Odpowiedz
@morisson-kaspini-jakub: No tacy jesteście we wszystkim perfekcyjni i tacy idealni a jakoś połowa męskiej populacji za*ierdala na magazynach za najniższą krajową xD Nie sądzisz, że tak doskonała istota jak mężczyzna powinna zajmować się czymś górnolotnym a nie harować w miejscu, do którego przyjmują wszystkich jak leci? :)))))

@karix98 Sprowadzają wszystko do seksu to mężczyźni, zarówno ci "dawni" jak i ci współcześni. Kobiety po prostu wyzwoliły się seksualnie i już nie dają
  • Odpowiedz
Nie przypominam sobie 10 lat temu żeby laski tak się zachowywały jak teraz, to co laski #!$%@?ą w necie na przestrzeni ostatnich lat na temat równouprawnienia, rozwiązłości, ogólnie myśleniu że facet jest nie potrzebny, robienia z siebie ofiary na każdym kroku i że wszystko wina faceta, przecież kiedyś tak nie było a napewno nie w takim stopniu, dzisiaj to przechodzi ludzie pojęcie


@karix98: Prawda, ogólnie przynajmniej w moim odczuciu gdzieś tam
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: A wiadomo bo polskie witaminki to tylko same lekarki, prawniczki i prezeski wielkich korporacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać właśnie po tej aferze z #gonciarz jakie to k0biety są inteligentne żeby pakować się na kija obleśnego degenerata i ćpuna bo nagrywał swoją mordę na drugim końcu świata i wrzucał do internetu, a później robić aferę że zły menszczyzna nie pomyślał za mnie zanim zrobiłam głupotę.
  • Odpowiedz
@morisson-kaspini-jakub:

A wiadomo bo polskie witaminki to tylko same lekarki, prawniczki i prezeski wielkich korporacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, ale to nie my się mamy za istoty wszechwiedzące ;))) Wybacz, ale żeby być szanowanym za inteligencję, umiejętności czy zaradność życiową, to trzeba sobą znacznie więcej prezentować. Nie będziesz wzbudzać respektu tylko dlatego, że masz pena w majtach, to na nikim wrażenia nie robi :)))
  • Odpowiedz