Wpis z mikrobloga

@DorodnyTucznik: Nie wiem czy to standard w kuchni indukcyjnej ale strasznie się wku*wiam w mojej ikeowskiej jak skapnie mi chociazby kropelka z łyżki na panel sterowania i po 3 sekundach wszystko się wyłącza.

Przydałby się też przycisk 'Cofnij' jak przypadkiem wyłączysz kilka palników głównym przyciskiem ale chyba takich nie robią ;)
@DorodnyTucznik: moc, ustawienie predkosci nie jako zaden suwak tylko oddzielne przyciski na kazdy stopien, osobiscie mam boscha i sobie chwale. Zabezpieczenie przed zalatniem wlacza sie dopiero kiedy jest warstwa wody przy dotykowych przyciskach
@DorodnyTucznik:
1. jaka jest sumaryczna moc do wykorzystania w tym samym czasie - czasem nie da się ustawić dwóch dużych "palników" na maksymalną moc jednocześnie (np. patelnia + gar wody na makaron)
2. czy zmieści Ci się jednocześnie wspomniana wyżej patelnia i większy garnek - są też np. szerokie płyty (90cm) z pięcioma polami
3. osobne sterowanie każdym polem
4. blokada przed przypadkowym uruchomieniem/zmianą ustawień przez kota
Z dodatkowych bajerów:
5.
@trzy_razy_rzezucha: też mam płytę z tej serii, ale na 5 palników/90cm.
Na co dzień OK, ale mimo podwójnego układu zasilania/sterowania przy większym gotowaniu (np na święta) sterownik potrafi zgłupieć od przegrzania jak wszystkie pola są zajęte a pod spodem działa piekarnik.
@DorodnyTucznik:
Jeszcze jedna wkurzająca rzecz: rozmiar pól grzewczych kontra patelnia 28cm i większe - pole o fizycznej średnicy rzędu 20cm jest trochę za małe - duża patelnia rozgrzewa się