Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Wydaje mi się, że ta „prawda” o Łucji nie będzie niczym grubym. Pamietam jak Szambina zaraz po swoim odpadnięciu, mówiła „poczekajcie kilka dni i wtedy oceniajcie” i co i nic. Pewnie z relacji uczestników wiedziała, ze Lucy zaczęła mocno knuć kilka dni po wyjściu Szambiny a tak naprawdę byliśmy świadkiem, ze knuli wszyscy i obgadywali wszyscy, tylko nie Lucy, od Patryka poszedł taki głuchy telefon, ze głowa mała a tak naprawdę widzimy, ze Lucy nic złego nie zrobiła i tak mi się wydaje, ze może być z kolejna „prawdą” na którą czekamy. Czekamy na chamstwo, kłamstwa i grę Łucji a doczekamy się znów chamstwa i zakłamania Srocha i spolki.
A propos tej niespotykanej dotychczas akcji jakiej nie było w HP, o której mówiła Klaudia to liczę, że np dwóch facetów podejdzie na RR do Lucy a ona nie wybierze żadnego.
  • 1
  • Odpowiedz
@Anmarbubu pieprzą tak, bo w tej toksycznej ekipie nikt nie ma w sobie grama refleksji. Pewnie liczą na to, że po programie każdy zapomni o sytuacji, a oni będą odcinać kupony swojej „popularności”, reklamując jakiś chłam z dropshippingu. Już byliśmy świadkami podobnej sytuacji z Fitnesiarą. Szkoda w tym wszystkim tylko Łucji, dziewczyna przyszła do programu się pobawić, a trafiła w takie bagno, że ja na jej miejscu już dawno dałabym każdemu po
  • Odpowiedz