Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak Morawiecki obejmował urząd po Szydło i w moim korpo słyszałem dużo komentarzy, że w sumie spoko premier, młody, zna języki, nie będzie wstydu gdy będzie stał obok zachodnich polityków a wyszło ostatecznie, że to typowy wschodnioeuropejski prawicowy populista, który swoich rodaków wyzywa od Niemców xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Tommy__ - Pamiętam jak Morawiecki obejmował urząd po Szydło i w moim korpo słyszałem ...

źródło: temp_file2813374670487646868

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tommy__ Może herr "Student", który dorobił się milionów na garbie państwa, opowie coś o swojej karierze w NRD i Szydło, która zwiała z połową własnego rządu do Brukseli otrzymując prestiżowe stanowisko szeregowej europosłanki.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Mi to ręce opadają, że Polska to kraj idiotów łykających taką tępą propagandę i premierowi naszemu kraju nie jest wstyd pisać takiego wysrywu()

Najgorsze jest uczucie bezsilności bo w październiku znowu wygrają kompleksy, straszenie zgniłym zachodem i znowu wsiadamy na prawackiego konia s----------a robić 3 okrążenie
  • Odpowiedz
@Tommy__ musisz ogarnąć że polityk, szczególnie aspirujący o wygraną, nie ma swoich poglądów ani zachowan tylko to co mu powiedzą że jego elektorat oczekuje. Ostatnio wyszło że nastroje są raczej antyimigranckie to nagle wszyscy są hejterami relokacji.
  • Odpowiedz
@Tommy__: xDDDD a po kim ten śmieć przejął urząd premiera? Po Szydło? A gdzie się podziewa teraz Szydło? Dokąd się przeprowadziła, gdy zaczał się robić smród wokół jej wypadku?
  • Odpowiedz
@Tommy__: ciężko stwierdzić, jaki on jest bo on się dostosowuje do elektoratu i badań. Jak mu wyjdzie w badaniach, że ma pokazać dupę do kamery to tak zrobi. Pracował u Tuska i śmiał się z Kaczyńskiego, a teraz w drugą stronę. Człowiek bez kręgosłupa
  • Odpowiedz
@Tommy__: Czy on właśnie porównał to co Tusk uczciwie zarobił na etacie do tego ile on nakradł i przepisał na żonę i w tym wywodzie Tusk jest tym gorszym?
I serio nikogo to nie wzrusza, jeszcze mu klakierzy brawo biją?
Ten kraj już przepadł.
  • Odpowiedz
@szarzujacyzajaczek właśnie, czemu im tego nie wypominają. Sam pamiętam jak mnie to rozwaliło, że praktycznie wszyscy z dnia na dzień do UE poszli po łatwą kasiorę. Ale pewnie jakby ich zapytać to by gadali jak to się poświęcili dla Polski by dbać o "nasze" interesy w UE...
  • Odpowiedz