Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak Morawiecki obejmował urząd po Szydło i w moim korpo słyszałem dużo komentarzy, że w sumie spoko premier, młody, zna języki, nie będzie wstydu gdy będzie stał obok zachodnich polityków a wyszło ostatecznie, że to typowy wschodnioeuropejski prawicowy populista, który swoich rodaków wyzywa od Niemców xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Pobierz Tommy__ - Pamiętam jak Morawiecki obejmował urząd po Szydło i w moim korpo słyszałem ...
źródło: temp_file2813374670487646868
  • 33
@Tommy__: Donald Tusk w ciągu 5 lat przewodniczenia Radzie Europejskiej zarobił 6,7 mln zł. Musiałby być przewodniczącym przez 89 lat i nic nie wydawać by dorobić się takiego majątku jak ma Mati XD
@pan-bartolomeu-dias wróci do bycia jakimś prezesem dyrektorem lub innym członkiem rady nadzorczej, ten chłop ma już takie kontakty i gotowe posadki że tylko czeka na przegraną PiS i żeby wrócić sobie do biznesu.
@Tommy__ ja miałem podobnie, centryści, liberałowie i soft pisowcy klaskali uszami, bo to prezes banku i człowiek sukcesu co zna języki i w ogóle cudowny jest, a jedynie niektórzy twardogłowi pisowcy mieli problem bo doradca Tuska, ale jak Kaczyńskiego zaufał to wie co robi.
@alteron dokładnie, ale nie dziwiłbym się gdyby życie milionera mu się znudziło i wrócił do polityki z inną partią, tak jak Giertych. Już kiedyś był doradcą Tuska. A po śmierci Kaczyńskiego PiS prawie napewno się rozpadnie albo dużo straci, to staruch trzyma ich wszystkich w ryzach, zacznie się walka frakcji, stracą wspólną linię. Pinokio będzie wiedział kiedy zejść ze sceny. Miejmy nadzieję że suweren nie pozwoli się mu cieszyć bogactwem.
Oby szybko.