Wpis z mikrobloga

@Bomfastic: być może, natomiast, jak u kogoś wykrywam morilazotorski ton, to wiem, że od typa trzeba #!$%@?ć.. taki człowiek się tym upaja i wykazuje wręcz niezdrowe, obsesyjne opętanie sprawą. Ja rozumiem wypunktować kogoś, zaproponować ugruntowaną krytykę zachowania, poglądów, patologii - ale jak widzę, że ktoś się przy tym onanizuje, to #!$%@?. W sumie to mu współczuję. Bo już parał się z kłopotami psychicznymi. Więc zapewne znowu skończy się dłuuuugą terapią na
@bencvallan no to już jest kwestia osobistego odbioru. Z wyjaśnienia tego typa co nagrywał filmiki jak rzygał czy cos tam to top of the top. Zesrania sie O Rocka grającego w hogwart nie widziałem to nie wiem czy coś się zmieniło
@Nighthuntero: Nie z automatu, ale niestety często wiążą się z byciem tak zwaną "oświeconą ciemnotą" tj. odrzucasz wszystkie zasady jakie istnieją w imię (późno) młodzieńczego buntu, a dopiero potem się orientujesz że spora część tych zasad trzyma zwierzęcą naturę człowieka w ryzach - a nie jest jakimś hamulcem czy balastem