Wpis z mikrobloga

Bardzo zaskoczył mnie wynik mojego Latarnika.
Nie spodziewałem się, że tak blisko mi do Trzeciej Drogi i Koalicji Obywatelskiej. Były to partie, które skreśliłem od razu. Trzecią Drogę ponieważ popierają całkowitą likwidację gotówki, Koalicję natomiast za to jak w trakcie pandemii szczuli na osoby które nie chciały przyjąć preparatu genetycznego.
Zaskoczył mnie również bardzo wynik PiS-u. Pokazuje on dobitnie, że wbrew temu co mówią wszystkie media głównego ścieku, PiS-owi znacznie jest bliżej do Lewicy i to zapewne z nimi dogadają się po wyborach.

#wybory2023 #latarnikwyborczy #trzeciadroga #koalicjaobywatelska #pis #konfederacja #lewica
misund - Bardzo zaskoczył mnie wynik mojego Latarnika.
Nie spodziewałem się, że tak b...

źródło: Latarnik

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
To tylko program, napisany przez ludzi


@wojtek-m: dokładnie, ja też zakładam że posłowie KO co innego mówią, a co innego zrobią, w końcu już raz rządzili i pokazali jak nie spełniać obetnic wyborczych.
  • Odpowiedz
  • 0
Mając takie wyniki musisz być chyba w top10 polskiej szurii


@pawelczixd: Trzecia Droga i KO to, patrząc po tym co wyprawiali na granicy z Białorusią i jak obrażali naszą Straż Graniczną, bardziej ruskie onuce niż szury.
  • Odpowiedz
@misund: no mi wyszlo ze ma 70 procent lewica i 30(najnizej) pis. Wszystko kwestia na jakie kwestie zwrocisz uwage i w jaki sposob spojrzysz na zagadnienia. A prawda jest taka ze nie ma na co glosowac. Bo co na lewuce? XD Sami populisci. Zero sensownej opcji. A wybór tak/nie nie odzwierciedla jak później dany program bedzie realizowany, czy z sensem czy na chama byle "dali"
  • Odpowiedz
  • 0
@wilqua: jak popatrzyłem na odpowiedzi wszystkich komitetów to programowo przeważnie PiS jest w opozycji do pozostałych. Teoretycznie więc nie mają szansy dogadać się z nikim, w praktyce pewnie znowu politycy z KO i Lewicy sprzedadzą swoje głosy w zamian za stołki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
dobrze że głosować można dopiero od 18 lat xD


@Wolowinka: szkoda, że na wykopie nie ma takiego ograniczenia to nie pisałbyś głupich komentarzy (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz