Wpis z mikrobloga

Każdy facet myśli, że jest najmądrzejszy, ma największą wiedzę na każdy temat, zna się na wszystkim, ma najwięcej doświadczenia w danej dziedzinie, oczywiście w porównaniu do wszystkich kobiet. Musi się wymądrzać na tematy, na które nieraz ma zerowe pojęcie, często próbuje nawet udawaną agresją wymusić na kobiecie przyznacie mu racji w temacie, na który się myli.

Każdy facet ma naturalną potrzebę dominacji nad kobietami, a zwłaszcza swoją. Jej asertywne zachowanie odbiera on jako agresywny atak wymierzony w jego honor, gdyż jego zdaniem ona ma obowiązek być uległa względem niego (asertywność odbierana jest jako niesubordynacja, pyskowanie, feminazizm, atak, brak szacunku, nie dbanie o ognisko domowe, bycie gorszą, wyzwoloną i wyemancypowaną kobietą itp).

Różnica jest taka, że tylko Chady mogą sobie pozwolić na takie traktowanie kobiet, gdyż nadrabiają innymi cechami.

Incele niczym nie nadrabiają, nie mają nic do zaoferowania różowej, ale płaczą w necie, tęskniąc za tym, co nie jest im dane, że też by tak chcieli. Też chcą wyroochać a potem odrzucić kobietę i śmiać jej się w twarz. Tu nie chodzi o chęć bliskości i związku z kobietą. Tu chodzi o prymitywną potrzebę zdominowania kobiety.

Nawet gdy będą mieli jakąś różową która będzie ich szczerze kochać, chętnie zamienią to na bycie chadem, który może pluć kobietom w twarz i zdradzać i nie ponosić konsekwencji, jeśli trafi im się taka możliwość.

Stąd ten płacz, bo nie mogą oni wybaczyć światu tego, że jeden facet korzysta z kobiet i traktuje je jak ściery, bo może, a drugi musi się zmuszać do traktowania każdej różowej jako człowieka, z szacunkiem, jeśli chce mieć jakiś kontakt z kobietami. Tylko że oni je właśnie chca poniewierać, a nie szanować, i stąd ten ich trzask pękającej doopy.

Facet dostaje depresji gdy nie ma na kim się wyżyć. Jak facet baby nie bije to mu wątroba gnije.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #przegryw #seks #chad #przemyslenia #takaprawda
  • 34
Każdy facet myśli, że jest najmądrzejszy, ma największą wiedzę na każdy temat, zna się na wszystkim, ma najwięcej doświadczenia w danej dziedzinie


@AlienFromWenus:Incele niczym nie nadrabiają, nie mają nic do zaoferowania różowej, ale płaczą w necie, tęskniąc za tym, co nie jest im dane, że też by tak chcieli. Też chcą odrzucić kobietę i śmiać jej się w twarz.


Pobierz Mr3nKi - >Każdy facet myśli, że jest najmądrzejszy, ma największą wiedzę na każdy tem...
źródło: aaf
Każdy facet myśli

Każdy facet ma


@AlienFromWenus:
fakt, że każdy ciebie traktował jako materac i pomyloną różową to NIE nasz problem, tylko TWÓJ

jeśli twój wsiok ciebie nie docenia, nie liczy się z tobą, nie szanuje, TO GO ZMIEŃ, a nie użalaj się tutaj na wszystkich mężczyzn (tak, mężczyzn. Ty miałaś do czynienia z chłopcami).

weź wreszcie ogarnij swoje życie, a nie tylko narzekasz na innych

laska - to TWOJE życie!!!
@AlienFromWenus:

No to lecim

Każdy facet myśli, że jest najmądrzejszy, ma największą wiedzę na każdy temat, zna się na wszystkim, ma najwięcej doświadczenia w > danej dziedzinie, oczywiście w porównaniu do wszystkich kobiet. Musi się wymądrzać na tematy, na które nieraz ma zerowe pojęcie, często próbuje nawet udawaną agresją wymusić na kobiecie przyznacie mu racji w temacie, na który się myli.


OBOJE #!$%@? SIĘ znają. są pewne fole i funkcje społeczne
@AlienFromWenus: Lecisz na byłych przestępców po resocjalizacji. ?
Ja tam miałem takie drobne, rzeczy jak próbę zabójstwa i się zastanawiam,
czy pasuje do Twoich standardów, żeby do Ciebie wystartować.

A nie będę się #!$%@?ł w nie pewny interes, szkoda czasu i godności