Wpis z mikrobloga

@pamareum: Tego mi nie musisz mówić. Dobrze wiemy, że dusza wpływa na wygląd, więc jak jesteś dobrą duszą to dobrze wyglądasz. Właśnie dlatego według kobiet dziwnym trafem najatrakcyjniejsi wizualnie faceci mają też najlepsze charaktery. ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S - Ściany nie ma. Po prostu będzie coraz mniej chadów chętnych na fwb. Będą tylko chętni na pojedyńcze numerki żeby zaliczyć milfa.
wplatanie w zdania angielskich słów - cringe as fuck


@Hetmanow: Myślałem, że Mariolka z Kiepskich wystarczająco mocno sparodiowała takie karyny wplatające angielskie słówka i nie będziemy świadkami tego dziwnego zjawiska ale nie, są nadal takie pustaki które uważają, że jest to jakiś wyznacznik zajebistości xD
Jedno wielkie XD
Nie byłem w stanie tego oglądnąć w całości, aż mnie zażenowanie wzieło. Dzieki komuś tam za streszczenie.

Chciałbym zauważyć dwie rzeczy:
1) Gdyby facet nagrał takie coś to zostałby zjechany przez kobiety od dołu do góry, że się zeszmacił, że na co on liczył itd itp tymczasem w komentarzach na tik toku mamy jaka ona biedna, współczucie itd ot takie podwójne standardy wśród różowych. Czekam tylko na jakiegoś białorycerza
@dodd: "szukałam kogoś........ kto........... dostarczy mi pewnych wrażeń"
"jestem bardzo lojalna.... nie obchodziło mnie czy sypia z innymi"
"po kilku miesiącach peklowania postanowiłam go poznać i zaczęłam z nim rozmawiać"
xDDDDDDDDDDDD
Ku.wa pseudointeligentki czytające Bukowskiego a je.bią się bez mózgu jak małpy w lesie
@dodd: Wyglada ona troche jakby ten Chad co ja zostawil zdzielil ja pare razy po mordzie. Swoja droga wyglada troche jak Łukasz Jakóbiak w wersji zenskiej.
Prawdopodobne zdjecie chlopaka z troche wyzej polki:
Mastah1 - @dodd: Wyglada ona troche jakby ten Chad co ja zostawil zdzielil ja pare ra...

źródło: chad

Pobierz
Ocenianie przez pryzmat urody to przecież działka facetów ! To wy jesteście wzrokowcami - dla was stroimy się, odchudzamy, malujemy - czy po to żeby was uwieść ? Nie! Po to, żeby podobało wam się to na co patrzycie.

@sameowoce to robicie to dla siebie czy dla facetów? zdecydujcie się wreszcie xD