Wpis z mikrobloga

to jest klasyczne pato story i takie rzeczy się dzieją nie tylko na tinderze i nie tylko oski i chady są w to zamieszane.


@sameowoce: Nie tylko ale takim jest dużo łatwiej oszukać kobiety bo te oceniają ich przez pryzmat wyglądu. Atrakcyjny facet się podoba, więc kiedy sprzeda ckliwą historię, że nie miał szczęścia i potrzebuje pomocy (najczęściej finansowej albo seksua... znaczy emocjonalnej) to kobieta chętnie pomoże ( ͡~ ͜
  • Odpowiedz
@Uddhx: obejrzałem filmiki z jej udziałem i moim zdaniem dziewczyna jest więcej niż 4/10, nie ma żadnych defektów i przede wszystkim ćwiczy na siłowni

@M83_: pragnę zauważyć, że obecnie nawet przeciętna dziewczyna jeżeli przynaje, że facet jest spoza jej ligi, to musi być naprawdę bardzo PRZYSTOJNY, bo większość kobiet ocenia się min.8/10

@PorcelanowyLis: bo faceci mają inną strategię reprodukcyjną niż kobiety i zaliczą kogo się da. Ona ma ostatnią
  • Odpowiedz
@CloudSpanner problemem jej to, że zakładasz „wszystkie” i kierujesz to do każdej kobiety. Ocenianie przez pryzmat urody to przecież działka facetów ! To wy jesteście wzrokowcami - dla was stroimy się, odchudzamy, malujemy - czy po to żeby was uwieść ? Nie! Po to, żeby podobało wam się to na co patrzycie.
To, że można coś wykorzystać przeciwko drugiej osobie to nie jest domena dwóch płci, to jest domena całego stworzenia.
Wiec
  • Odpowiedz
problemem jej to, że zakładasz „wszystkie” i kierujesz to do każdej kobiety. Ocenianie przez pryzmat urody to przecież działka facetów !


@sameowoce: Tak tak, kobiety nie oceniają po wyglądzie a potem okazuje się, że 90% kobiet odrzuci faceta jak ten nie ma 180cm xD.

To wy jesteście wzrokowcami - dla was stroimy się, odchudzamy, malujemy - czy po to żeby was uwieść ? Nie! Po to, żeby podobało wam się to
  • Odpowiedz
Z takim #!$%@? wielkim nosem typiara ma duże wymagania? Pół kilo tapety na ryju i wcale jakoś bardzo się nie podrasowała... coś cię stulejarze uczynili z tym światem.
  • Odpowiedz
dziewczyna jest więcej niż 4/10, nie ma żadnych defektów


@pamareum: Jak nie ma żadnych defektów? Jej twarz to jeden wielki defekt.
OK ja mam jeszcze gorsza i jeszcze brzydsza twarz, no ale to nie robi z niej atrakcyjnej kobiety.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: Jedyne, co tu jest ewidentnie przekoloryzowane i naprawdę dziwi mnie, że nikt jeszcze nie zwrócił na to uwagi, to postać faceta według jej opowieści.

Specjalnie kreuje go na mega przystojnego po to, żeby dać całemu Internetowi do zrozumienia - "patrzcie jacy przystojniacy wchodzą ze mną w relacje".

W rzeczywistości facet mógł być niewiele wyżej w hierarchii od niej. A dlaczego tak sądzę?

Dlatego, że znam facetów, których spokojnie mogę ocenić
  • Odpowiedz
moim zdaniem dziewczyna jest więcej niż 4/10


@pamareum:
Czy to kwestia gustu czy moze obnizonych standardów?
To że dba o siebie i się myje to to powinno być normą, a nie zaletą.
  • Odpowiedz
@PorcelanowyLis: moim zdaniem nie ma defektów, twarz może nie jest symetryczna, ale defektów (np. Garbaty nos, krzywe zęby) nie ma

@Uddhx: nie ma znaczenia czego to jest kwestia. Faktem jest, że większość nawet przeciętnych dziewczyn mówi o sobie 8/10 i wzwyż. I PRAWIE NIGDY nie przyznają, że facet jest spoza jej ligi. Bo one ZASŁUGUJĄ NA NAJLEPSZE

Facet musiał być na prawdę mega przystojny, obstawiam też min. 20 cm wyższy
  • Odpowiedz
@dodd: i generalnie laska niech się cieszy, że np. Jej nie zalał czy czymś nie zaraził (chociaż o tym to byśmy się nie dowiedzieli), bo bardzo prawdopodobne, że jakby naciskał bez gumy to by się zgodziła, a może nawet sama to sugerowała
  • Odpowiedz
Nawet u laski, której wydaje się, że woli chada na fwb, niż przeciętniaka do związku z czasem pojawi się frustracja i ostatecznie siądzie psycha.


@zymotic: Ładnie zaznaczone. Większości kobiet wydaje się, że dla "fwb z chadem" to dla nich dobry układ kiedy w rzeczywistości zawsze chcą przekonać chada do ekskluzywnego związku ale ten gdy tylko słyszy taką propozycję się ulatnia. Może i te kobiety będą płakać po wszystkim ale zostaną im
  • Odpowiedz
Może i te kobiety będą płakać po wszystkim ale zostaną im wspomnienia na pocieszenie.


@CloudSpanner: ale dlugofalowo jest to dla nich szkodliwe, bo nie beda potrafily wytrwac w zwiazku z beciakiem i dojdzie do rozwodu, podzialu majatku, klotni, dram i zniszczenia zycia dziecku
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: To prawda bo z ciekawosci ogladalem pt2 tego tiktoka i jednym z żali dziewczyny było to, że nie wie czy będzie teraz potrafiła zaufać innemu facetowi bo zawsze będzie się jej wydawało, że chce ją oszukać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz