Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem można mieć aferę korupcyjną z wizami a mimo tego sondaż dla partii wzrasta? Przecież to jest niesamowite jak twardy jest elektorat pisu, Kaczyński to by mógł wziąść granatnik jak Szymczyk, "przypadkiem" strzelić w jakąś siedzibę PO i by i tak nic się nie stało bo by powiedzieli ze granatnik sam się przewrócił i wystrzelił. Jak żyć w tym państwie ()


#polityka #pis #bekazpisu #wybory
korono22 - Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem można mieć aferę korupcyjną z wizami a mimo...

źródło: temp_file4189479867004345057

Pobierz
  • 25
Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem można mieć aferę korupcyjną z wizami a mimo tego sondaż dla partii wzrasta?

@korono22: wystarczy mieć wyborców o IQ kalarepy którzy boją się o swoje świadczenia socjalne, renty i emerytury.
W tym kraju ponad 3 miliony ludzi "leczy się" homeopatią.
Umiejętność koherentnego myślenia to jest rzadkość, nie wiem czemu przyjmuje się że to norma.
Jedynie co to pozostaje się modlić by konfa się nie sprzedała pisowi (,)


@korono22: sugeruje jednak o bezpartyjnych czy trzecią drogę się modlić... konfederacja czy chociażby lewica są zbyt skrajni na takie sprzedawanie
Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem można mieć aferę korupcyjną z wizami a mimo tego sondaż dla partii wzrasta?


@korono22: Wyborca pisu jest tak przyzwyczajony do afer i racjonalizowania ruchów kaczystów, że nie zwraca uwagi na kolejną. W końcu rządy pisu to bezustanne afery, więc już przywykli.

Poza tym jest spory odpływ z konfy do pisu, występy memcena + szury na listach zniechęciły część narodowców, którzy uznali, że chyba jednak lepiej głosować
Kaczyński to by mógł wziąść granatnik jak Szymczyk, "przypadkiem" strzelić w jakąś siedzibę PO i by i tak nic się nie stało


@korono22: oj nie przesadzaj, parę procent by im podskoczyło po strzelaniu do niemców
a mimo tego sondaż dla partii wzrasta?


@korono22: Może dlatego, że United Surveys jest pisowską przybudówką, którą reprezentuje Marcin Duma, który jest znamy m.in z tego, że lata temu za pieniądze skręcił sondaż dla Wiplera (który sam wielokrotnie się tym chwalił), w którym gównopartia, której nikt nie znał, zajęła trzecie miejsce. Sondżownia ta zarejestrowana jest na jakieś wirtualne biuro w Talinie (Estonia).

Prawybory w propisowskim Wieruszowie pokazały jakie są prawdziwe nastroje
SzejdiSlimSzejdi - >a mimo tego sondaż dla partii wzrasta? 

@korono22: Może dlatego,...

źródło: F6QaRjpXkAAi9P5

Pobierz
@korono22 To proste. PiS nie ma wyborców a wyznawców. Nie ma znaczenia co PiS zrobi będzie miał te 30%. PiS mógłby nas z UE wyprowadzić, nawet śluby LGBT zalegalizować i też by miał poparcie - bo wyszedłby kaczor i powiedział, że to jest ok a za Tuska....
@korono22: Pis nie jest skończony tylko i wyłącznie dlatego, że mają swoje media. I nie chodzi tu wcale o tvp, bo tam jest czyste pranie mózgów. Oni mają wszystkie tygodniki regionalne, mają dziennikarzy symetrystów w prywatnych mediach głównego nurtu. Jeśli znaczna część społeczeństwa nie ma dostępu do rzetelnej informacji to nie ma się co dziwić.

Na szczęście, afera wizowa, przebija się do pisowskiej bańki - i dlatego w partii zapanowała taka
@korono22:

to jest niesamowite jak twardy jest elektorat pisu

Dzięki TVPis i ogolnie dzięki propagandzie (bo PiS przeciez ma tez swoje gazety, radia itd.). Jakby Kaczynskiemy udalo sie przejac albo zlikwidowac TVN24 (co przeciez probowal zrobic), to wlasciwie nie byloby juz niezaleznej od wladzy ogolnopolskiej telewizji informacyjnej