Wpis z mikrobloga

@assninja: dokładnie tak.

Codziennie wiele osób jest krzywdzonych w bardziej niesprawiedliwy sposób. Tysiące rolników z "piątki dla zwierząt", dziesiątki tysięcy przedsiębiorców, którzy mieli zatrzymane działanie własnych biznesów na czas COVIDa, miliony z Twoich i moich podatków na dawki szczepionek, które zostały zutylizowane, co za tym idzie o tyle skromniejsze budżety domowe, a także setki tysięcy rodzin ludzi, którzy zmarli nadmiarowo przez idiotyczne decyzje ministra zdrowia i zatrzymanie całego sektoru ochrony zdrowia.
@assninja: Jasne. Setki tysięcy zgonów nadmiarowych < ułamek promila aborcji ciąży z gwałtu

Wybór partii która "nikogo nie torturuje". Kpinę sobie uprawiasz. Jaka jest szansa gdyby nawet hipotetycznie Konfederacja wygrała wybory na wprowadzenie tak ostrego prawa antyaborcyjnego? Żadna. Do tego trzeba zmiany konstytucji. Do tego, żeby zamknąć szpitale i leczyć raka teleporadą decyzja jednego ministra.
@qeti strasznie #!$%@? baba z zachowania już nawet pomijając politykę. Jak oglądałem ostatnia debatę z nią to aż #!$%@? plaskuna na monitor jak zaczęła mówić
Jaka jest szansa gdyby nawet hipotetycznie Konfederacja wygrała wybory na wprowadzenie tak ostrego prawa antyaborcyjnego? Żadna.


@struksik: gdy będą rządzić razem z pissem? Taka sama jak to, że zaostrzą z innej przesłanki. Oh wait

Do tego trzeba zmiany konstytucji.


Nie pamiętam do kiedy ta pani ma fuchę ale żaden problem po prostu powiedzieć że białe jest czarne i elo
Pobierz assninja - > Jaka jest szansa gdyby nawet hipotetycznie Konfederacja wygrała wybory n...
źródło: 7ddccd0a-3430-4b29-9a5d-707a3f0dab3b