Wpis z mikrobloga

Najgorsza rzecz? Przyciski głowna/wykopalisko/mikroblog na dole w wersji mobilnej. Ile razy zamiast coś zapostować to przełączałem się na kartę mikrobloga ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@SzalonyOgorek: u mnie działa to na tyle średnio, że czasami tapnięcie "przenika" przez tę belkę. I na przykład chcę się przełączyć na główną stronę Mirko, a tu wchodzę na czyjś profil albo wrzucam posta do ulubionych....
@R2D2_z_Sosnowca: trochę tak, bo oczekiwać od białka ze zrobi coś dobrze to jak oczekiwać od kościoła że przyzna się do pedofilii. Niedoczekanie twoje. Na wykop od zawsze wchodzę przez przeglądarkę, nie dosyć że wszystko (prawie) działa, to jeszcze nie mam reklam ¯_(ツ)_/¯
@R2D2_z_Sosnowca: najlepsze że te błędy były od razu w aplikacji testowej, zgłosiłam się do testowania, wykop miał w dupie wszystkie błędy, ludzie zgłaszali sto razy to samo, po czym do sklepu została wrzucona aplikacja praktycznie bez żadnych zmian XD
Piękne czasy jak myślałam że będzie mi się chciało tu działać, dzisiaj weszłam pierwszy raz od dwóch dni bo jestem w podróży i już wyczerpałam inne możliwości rozrywki XD a kiedyś to