Wpis z mikrobloga

  • 39
powoli wracają


@telemach20: Chyba udzielił się Tobie syndrom sztokholmski. Przed tą datą gorące to było kilka tysięcy plusów, a nie sto XD Na oko to tak z 80-90% ludzi co robili kontent na stałe zrezygnowało.
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: No, dla mnie to najbardziej epickie rozwalenie serwisu społecznościowego w polskim Internecie od czasu wprowadzenia śledzika na naszą klasę XD


@mickpl: największą krzywdę zrobili po fuzji z blipem, to wtedy zaczął się eksodus wartościowych użytkowników, a przywiało ludzi, którzy postują gówno na ich blipie xD Potem to już z górki poszło i najpopularniejsze tagi wyglądają jak wyglądają
  • Odpowiedz
@mickpl: Dalej działa to jak gówno, pasek po lewej jest bezużyteczny, obrazki się wczytują z mega opóźnieniem a jako pierwsze wczytują się poprzednie i dopiero po chwili aktualne, całość serwisu chodzi mega wolno, przycisk UDOSTĘPNIJ jest potrzebny jak świni siodło, skalowanie #!$%@?, odczytywanie tagów niby działa, ale jednak nie, dzieją się rzeczy niestworzone.
Ogólnie plan wykop 2.0 wykonany, brawo.
Krs90 - @mickpl: Dalej działa to jak gówno, pasek po lewej jest bezużyteczny, obrazki...

źródło: rozjebane ladnie

Pobierz
  • Odpowiedz
@krzysssss: ja się nadal nie mogę przyzwyczaić do wątków komentarzy na mirko gdy jest dłuższa dyskusja, do ciężkiej strony która mi się na telefonie odświeża w losowych momentach i do braku ctrl+Enter
  • Odpowiedz
Z fajnych rzeczy to spodobała mi się podziałka 2/6/12/24h na górze w mikroblogu. Dobry ficzer! Od teraz w większości przeglądam posty z ostatnich dwóch godzin.

Najgorsza rzecz? Przyciski głowna/wykopalisko/mikroblog na dole w wersji mobilnej. Ile razy zamiast coś zapostować to przełączałem się na kartę mikrobloga ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
od czasu wprowadzenia śledzika na naszą klasę XD


@mickpl: ... które to z założenia było dobrym pomysłem - jedynym, który mógł postawić realną konkurencję dla raczkującego jeszcze w Polsce Facebooka.
Tylko sposób w jaki zakomunikowali i wprowadzili zmianę - cóż, efekty było widać.
  • Odpowiedz