Wpis z mikrobloga

@Dewasta: no zobacz taki osozłom,głuptak a jednak cwaniak i jak zawsze na czyjeś dopie do przodu
to napisz mu jaka z nieog hiena memowa jest ,kuźwa obcinać mu się zachciało
  • Odpowiedz
  • 1
@MissDisaster: widzę że twój ból doopy jest większy, że ktoś ma odmienne zdanie od twoich chorych teorii i musisz o tym komunikować.
Więc jeszcze raz bo widzę że chęć pisania kolejnego wysrywa jest większy, niż chęć zrozumienia sedna sprawy.
Chodzi o to że pasożyt "kradnie" memy od kilku sezonów i wiedz to , że nie było z tym problemu u nas, a wręcz przeciwnie, dawano mu nawet wskazówki. Problem pojawił się
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z ale kogo to interesuje, naprawdę Ci się w musi nudzić, że śledzisz co jedno konto od memów pisze o drugim.

Jedyne co mi się nie mieści w głowie to to dlaczego ktoś chciałby kraść tak suche memy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@MissDisaster: gwoli ścisłości,nie mam konta na IG, wszystkiego dowiaduję się stąd.
Kolejna sprawa skoro nie mieści ci się w głowie dlaczego ktoś kradnie "suche memy", to zapytaj się tej osoby która to robi.
A co do zarzucania że "mi się nudzi" to zadaj sobie to samo pytanie, co ty robisz na wykopie i po co zabierasz głos w jakiejś sprawie?
  • Odpowiedz