Wpis z mikrobloga

Kto pamięta rządy PO i zwłaszcza lata 2013-2015, ten nigdy by na ten twór nie głosował. Ludzie mieli serdecznie dość plucia na własny kraj, dzielenia ludzi na "elity" i "plebs", zakłamywania historii i SBckich służb na państwowych stołkach. W tamtych latach był wręcz wielki bum na patriotyzm, który był po prostu skutkiem ubocznym tych rządów.

Tamte czasy jednak wspominam z dużym sentymentem, takie pospolite ruszenie. Zagłosuję na Konfederację i choćby nie wiem jak mnie zawiodła, będzie to lepszy wybór niż partia kłamliwego donalda.

Co ciekawe - nastroje o usunięciu Tuska były porównywalne z dzisiejszymi związanymi z tymi, kryjącymi się pod 8 gwiazdami. Polacy mają pamięć złotej rybki.

#4konserwy #konfederacja #wybory #polityka
  • 89
  • Odpowiedz
@Kopyto96: co najbardziej zapamiętałem to zawieszenie poboru do wojska, czyli zakończenie współczesnego niewolnictwa. Pamiętam też niską inflację. I szybko rozwijający się kraj

ale za to teraz mamy mobilne ołtarze
  • Odpowiedz
@Kopyto96: zaraz opłacane neuropki wyjadą, że w pisie jest dwóch członków z resortowymi korzeniami xD. Nieważne, że w PO co drugi członek to były komunista lub syn/córka komunisty.
  • Odpowiedz
@Latarenko: ludzie już dawno tego nie pamiętają. Teraz im się wydaje, że Tusk to wybawiciel, który uratuje ich spod represji kaczystowskiego reżimu.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Najlepsze, ze PiS to takie dno, ze nawet nie trzeba się silic by szukać argumentów przeciw „PiS PO jedno zło”.

- Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Albo waliło na propagandę po 3mld (rocznie!)?
- Albo zajumalo z funduszu dla osób niepełnosprawnych oraz
Gluptaki - @Kopyto96: Najlepsze, ze PiS to takie dno, ze nawet nie trzeba się silic b...
  • Odpowiedz
dzielenia ludzi na "elity" i "plebs"

Zagłosuję na Konfederację i choćby nie wiem jak mnie zawiodła


@Kopyto96:
- miej dosc dzielenia ludzi na elity i plebs
-zaglosuj na najbardziej liberalną rynkowo partie startującą w wyborach
xDDDD
  • Odpowiedz
Co ciekawe - nastroje o usunięciu Tuska były porównywalne z dzisiejszymi związanymi z tymi, kryjącymi się pod 8 gwiazdami. Polacy mają pamięć złotej rybki.


@Kopyto96: To nie jest nic nadzwyczajnego, tylko standardowe działanie w systemie dwupartyjnym. Ludzie za wszystkie niepowodzenia zawsze będą obwiniać rząd. Jak się zbierze zbyt dużo niepowodzeń, to chcą zmian i głosują na tę drugą partię, bo już nie pamiętają, co było kilka/kilkanaście lat wcześniej. To nie jest
  • Odpowiedz
@Kopyto96: A więc nie wymieniłeś nikogo ze służb. Co prawda wymieniłeś kilka osób prawdopodobnie donoszących do SB przeciw opozycji demokratycznej. Prawdopodobnie, bo ktoś zarejestrowany to niekoniecznie coś konkretnego donosił. Plus kilka osób należących do PZPR. Po co kłamiesz. Nie podałeś też żadnych przykładów zakłamywania historii.

@Latarenko Zobaczmy co my tu mamy:

Bogdan Borusewicz z PO łamie wszystkie standardy demokracji przy "aferze" z Trybunałem Konstytucyjym

Rzeczywiście to było niefajne zagranie. Ale spoko
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk

Wtedy właśnie powstawały te słynne hasełka wyborcze "polska B" "moherowe berety" "zabierz babci dowód".


Ogólnie pchana była retoryka gorszego wschodu i prowincji.


Wtedy urosła propaganda "narodowców", bardzo duży atak na marsz niepodległości, zadymy prowokowane przez policję, wpuszczanie niemieckiej uzbrojonej antify na czas marszu.


Poszła fala emigracji bo było takie bezrobocie - po powiatach pracowało się za 1200zl a wydawalo 600zł na benzynę na dojazdy do kołchozu w mieście powiatowym.


Ja #!$%@?ę
  • Odpowiedz
1. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.


2. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”


3.Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena


4. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w
  • Odpowiedz
  • 0
Ta władza była poza tym #!$%@? arogancka, nie słuchała w ogóle społeczeństwa. Dobrym przykładem było wprowadzenie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. Szkoły nieprzygotowane na małe dzieci, był problem nawet z mydłem i ciepłą wodą, ale nie, władza zadecydowała.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: pamiętam tamte czasy dosyć dobrze - firmy inwestowały, budowały się drogi, a każde innowacje mogły liczyć na dotacje.... piękne to były czasy

PS - nawet TVP mogło się ślizgać po ówczesnej władzy
  • Odpowiedz
@jamtojest2

Bez różnicy jest co napiszesz bo nie popieram ani PiSu ani PO, i pluje na te socjalistyczne ryje po równo.

Byłem wtedy dorosłym człowiekiem który obserwował to z perspektywy pierwszej osoby w biedniejszej części kraju. Widziałem tych ludzi, słyszałem co mówili, wiem co myśleli. Czy to był efekt propagandy? Trochę tak, trochę nie.

Chłop pyta to mu odpowiedziałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jariii: mam prawicowe poglądy, to na kogo mam głosować? Gdyby byłą rozsądna partia centrum, która głosiłaby postulaty, które są w zgodzie z moim portfelem, to może bym zagłosował, ale nie ma.
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: Ja pamiętam rządy SLD, pierwsze rządy PiS, potem rządy PO. Serio, jedynym okresem, kiedy kraj naprawdę się cofał, był ten za rządów PiS. Nie jestem fanem PO ani nikogo innego, po prostu widziałem i widzę, że nie ma gorszej zarazy od PiS.

To o czym mówisz to rodzaj naturalnej kolei rzeczy. Do UE weszliśmy chwilę wcześniej, zaległości było mnóstwo. Oczywiste jest, że biedniejsze regiony najmocniej odczuły zmiany, ale to jest
  • Odpowiedz
Coroczne łamanie limitu deficytu budżetowego. Zadłużenie sektora finansów publicznych sięgnęło 934,6 mld złotych. Próby chowania wydatków poza zaplanowany budżet ( to samo robi teraz pis)


Tak samo jak robi PiS? XDDDD Po to może PiS-owi buty od spodu lizać jeśli chodzi o ukrywanie wydatków po wszelkiej maści funduszach - mój faworyt, wywalenie z funduszu solidarnościowego z osobami niepełnosprawnymi części o osobach niepełnosprawnych i wrzucenie tego w 15 emerytury przed wyborami XD
Gluptaki - > Coroczne łamanie limitu deficytu budżetowego. Zadłużenie sektora finansó...

źródło: FREE_840

Pobierz
  • Odpowiedz