Wpis z mikrobloga

Kto pamięta rządy PO i zwłaszcza lata 2013-2015, ten nigdy by na ten twór nie głosował. Ludzie mieli serdecznie dość plucia na własny kraj, dzielenia ludzi na "elity" i "plebs", zakłamywania historii i SBckich służb na państwowych stołkach. W tamtych latach był wręcz wielki bum na patriotyzm, który był po prostu skutkiem ubocznym tych rządów.

Tamte czasy jednak wspominam z dużym sentymentem, takie pospolite ruszenie. Zagłosuję na Konfederację i choćby nie wiem jak mnie zawiodła, będzie to lepszy wybór niż partia kłamliwego donalda.

Co ciekawe - nastroje o usunięciu Tuska były porównywalne z dzisiejszymi związanymi z tymi, kryjącymi się pod 8 gwiazdami. Polacy mają pamięć złotej rybki.

#4konserwy #konfederacja #wybory #polityka
  • 89
Bo obecnie to mamy prokuratora z czasów stanu wojennego


@danob99: aha, tak w temacie prokuratora: jak Latkowski publikował taśmy Sowy, to służby i prokurator legalnie go gnoiły. I PO nie zmiotły żadne afery zegarkowe, ośmiorniczki czy inne bzdury - powtarzanie takich rzeczy to głupota - tylko własny cynizm, zakłamanie, obłuda, draństwo, o których większość zdołała zapomnieć.
@Kopyto96: zapomniałeś o jednym. Przyszedł PiS na fali patriotyzmu i profesjonalizmu który wyczuł nastroje przez agencje PRowe i następnie zaczął nam zawłaszczać państwo i wrzucać niekompetentnych ludzi którzy nie dość ze byli zakłamani to zawłaszczali sobie państwo.
Kto pamięta rządy PO i zwłaszcza lata 2013-2015, ten nigdy by na ten twór nie głosował.


@Kopyto96: pamiętam lata w Polsce 2009-2015 i takiego tempa rozwoju, inwestycji realnego wzrostu wynagrodzeń i deflacji mogę już nigdy nie doświadczyć, człowiek miał złudną nadzieję, że Polska naprawdę może coś osiągnać i za 10 lat może tutaj żyć się prawie jak na zachodzie, ale oczywiście durne, tępe polaczki po 8 klasach i również rozganięci emeryci