Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem

Huop z pracy wrócił, sam sobie ugotował pojadł i jest spełniony, ziemniakuf za mało ale cóż, podczas gotowania zjadłem pół garnka pure, bo byłem głodny ;/ syty posiłek, smak uzupełniają pomidory w oleju z cebulą.

Wszystko zajęło mi może maks pół godziny roboty, ja #!$%@? nie rozumie, jak x baba nie potrafi np jajek usmażyć, to się #!$%@? w głowie nie mieści, całe szczęście nie potrzebuje baby, sobię za chwilę odpalę jakomś gre i bede se grau :)
Drake1 - #gotujzwykopem

Huop z pracy wrócił, sam sobie ugotował pojadł i jest spełni...

źródło: 20230923_185152

Pobierz
  • 8
@LubieHardkor: Steki gotowe, ofoliowane w marynacie, tylko wrzuciłem na ręczniki papierowe żeby nadmiar marynaty wywalić, smażenie po kilka min z każdej strony, ale nie dłużej niż 4-6 minut, ziemniaki gotowe obrane zafoliowane, ale zrobiłem je w ten sposób, że dodałem, mleko masło, i rozgniotłem i czosnek, jajka sadzone to dwie trzy minuty gora, grunt żeby od czasu wszystko trzymać na gorących "palnikach" itp, żeby temperaturę trzymało, a sałatka z pomidorów, to
@kishurki: Trafiłeś w dziesiątkę, jest to mięso ze świni, z karku, tylko wiesz, z karkówką to różnie bywa, kwestia grubości i jakości mięsa, ja kupiłem takie zwykłe bez szału, tip im lepsze jakościowo mięso tym lepsze w obróbce, poza tym jak mięso jest bardzo słone to znaczy że to słabe mięso, normalne mięso dobrej jakości nie powinno być w ogóle słone, soli się samemu delikatnie, dla posmaku, ale niestety gotowe produkty