Wpis z mikrobloga

Tatuaże u kobiety to bardzo szybki redflag. Nie jest tajemnicą, że 95% kobiet z tatuażami jest #!$%@?ęta (borderline, bipolar i inne zaburzenia psychiczne) lub reprezentuje sobą zwyczajną biedę umysłową jak na większość femoidów przystało.
Gdyby te tatuaże jeszcze miały jakiekolwiek głębsze znaczenie np. coś związane z bardzo wielkimi przeżyciami lub sytuacjami to byłbym w stanie to zrozumieć, ale to są jakieś skrajności i większość wytatuowanych julek to chodzące pisanki z gówno-dziarami typu serduszka, cytaty z komedii romantycznych (XD) jakieś ikony motyli, dragów, czy #!$%@? znaków zodiaku.
Wszystko to tylko tymczasowe nic nieznaczące bazgroły wynikające z podążania za trendami z instagrama i byciem wannabe edgy. A najlepsze i tak są wytatuowane imiona chadów czy innych mokebe, którzy zbrzuchacili i zostawili. Jak tylko widzę kobietę pic rel to już wiem, że jest umysłowym pierwotniakiem. Nie dyskutujmy, bo nie ma o czym.

#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tatuaze #bekazpodludzi #przegryw #redpill #p0lka #bekazlewactwa
Fekalny_okuratnik - Tatuaże u kobiety to bardzo szybki redflag. Nie jest tajemnicą, ż...

źródło: 505f4bbcbfca852fd73fca27f1b76880

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Mam kilku ziomkow tatuazystow i kazdy jeden ma te same doswiadczenia. Laski probuja wysepic darmowe tatuaze, przez co daja na sobie cwiczyc byle miec za darmo byle co, byle miec tatuaz. No i oczywiscie masa ofert typu blowjob za tatuaz. Osobiscie podobaja mi sie dziary, ale zrobione z rozmyslem i PORZADNIE. Sam mam jedna, ukryta...natomiast niestety nie posiadam kobiety z tatuazem z tego wzgledu... ze no wlasnie sa #!$%@? +
  • Odpowiedz
@Dzilberto:

Ja mam dwa, mój niebieski zero, jemu nie przeszkadza że mam dwa, a mi się podobają tatuaże u niebieskich ale niebieski nie chce sobie zrobić więc szanuję jego decyzję. Świat byłby lepszym miejscem gdyby ludzie przestali narzekać na to, co inni ludzie robią ze swoim życiem
  • Odpowiedz