Wpis z mikrobloga

Każda karta sim musi być zarejestrowana, każda transakcja bankowa jest dostępna dla urzedników, każdy przelew między bankami jest monitorowany, ludzie wysyłają urzędom codziennie jakieś jpk, bank wie kiedy i gdzie kupiłeś bułkę i do jakiego lekarza chodzisz, wie ile śladu węglowego nawydychałeś w tym miesiącu

Ale ten BMW nie jest nikomu znany, urzędnicy nic nie wiedzą, policja nic nie wie, nie ważne że usmażyła się żywcem rodzina z dzieckiem, nie ma sensu drążyć, może się przedawni i będzie spokój. Mamy może jakiegoś ministra sprawiedliwości w kraju który by się przyjrzał sprawie?
#polska
Pobierz ewolucja_myszowatych - Każda karta sim musi być zarejestrowana, każda transakcja bank...
źródło: 20230921164315
  • 213
@ewolucja_myszowatych: wyczuwam sarkazm w Twoim wpisie... na tym etapie trzeba by podejść do tematu bardziej poważnie, np. zastanowić się co sprowadziło na tą rodzinę nieszczęście w postaci samobójstwa rozszerzonego i to w taki perfidny sposób.
@maad nie wiem, źle ocenił odległość, widział, że nie wychamuje, liczył na to, że zjedzie - jest to niemożliwe do ustalenia teraz
ytanie, czy kierowca Kia nie zauważył, nie spojrzał w lusterko czy stwierdził jak typowy wykopek, że on jedzie przepisowo i może przecież na 3 pasmowej autostradzie wjechać na lewy pas z prędkością 110 km/h bo przecież ma takie prawo i niech se ten z tylu co #!$%@? magicznie zwolni - tym razem jednak się nie udało.


@FAQGAG: Nie wiem czy tak było w tym wypadku ale to co opisałeś to rak
@FAQGAG: Mam wrażenie, że nie zapoznałeś się dokładnie z tą sprawą, ale ochoczo komentujesz. Na jakiej podstawie twierdzisz, że kierujący KIA zajechał drogę ? Jakieś nagranie, na którym to widać ? Czy tak Ci się wydaje, bo wiesz jak to jest ?
Jak się dobrze przyjrzysz nagraniu, to zauważysz, że frajer z bmw mruga światłami bo widzi samochód przed sobą. Następnie niewyraźnie, ale da się zauważyć, że pojazd przed bmw używa
@MikrometrPiotr ty za to doskonałe wiesz co się stało po tym filmiku. Komentuje bo widzę, że wykopki twierdzą, że wjeżdżanie komuś przed maskę jest ok, bo przecież oni jadą z przepisowa predkoscia. Dużo jeżdżę samochodem i wiem jak to wygląda na autostradach - siedzenie na dupie i wymuszanie pierwszeństwa to codziennosc. Ludzie myślą tylko o sobie i nie uważają na drodze i jeszcze się nakręcają nawzajem na wykopie bo przecież on może
Nieważne czy pojazd na lewym pasie jedzie 100-200 czy 300.


@Megawonsz_dziewienc: akurat KRWA bardzo ważne, bo na tej drodze, jeśli to była autostrada, NIE MIAŁ PRAWA poruszać się z prędkością większą niz 140 km/h. Właśnie przez taki chamskie, "zaradne" i cwaniaczkujące bydło, w tym kraju odcinkowe pomiary prędkości powinny być na każdej drodze.
@Megawonsz_dziewienc Nocą nie jesteś w stanie łatwo określić prędkości samochodu tylko po światłach. Podejrzewam, że kierowca KII założył, że skoro widzi samochód z daleka, a sam wyprzedza z prędkością zgodną z przepisami, to spokojnie zdąży. Niestety przeliczył się bo tamten kierowca jechał nie 140-160 tylko 250. Moim zdaniem obaj są winni. Jeden wymuszenia pierwszeństwa, bo myślał, że to samochód a nie samolot, a drugi bo używał samolotu na drodze przeznaczonej do ruchu
@maad sugeruje, nie sugeruje nie upieram się, że tak nie było - ja komentuje, po to, żeby ludzie zwracali uwagę na to co robią na drodze i nie wyjeżdżali przed maskę jak widzą, że ktoś #!$%@?. Jak było to będzie ustalane w sądzie. Dla mnie oczywiste jest, że nie taranujesz auta, które widzisz z daleka, że jedzie po twoim pasie.

#!$%@?ąc od tego wiadomo, że do wypadku doszło głównie przez prędkość bmw
@Megawonsz_dziewienc Nocą nie jesteś w stanie łatwo określić prędkości samochodu tylko po światłach. Podejrzewam, że kierowca KII założył, że skoro widzi samochód z daleka, a sam wyprzedza z prędkością zgodną z przepisami, to spokojnie zdąży. Niestety przeliczył się bo tamten kierowca jechał nie 140-160 tylko 250. Moim zdaniem obaj są winni. Jeden wymuszenia pierwszeństwa, bo myślał, że to samochód a nie samolot, a drugi bo używał samolotu na drodze przeznaczonej do ruchu
Co za insektoidy tu komentują to aż mi #!$%@? brakuje słów xD
Jeśli jakiś cwel #!$%@? 200-300km/h na drodze z ograniczeniem do 140km/h to staje się w głównej mierze odpowiedzialny za skutki ewentualnego wypadku. Zrozumcie to ułomy, że uderzenie z prędkością 200-300km/h w porównaniu do 140km/h spowoduje ZNACZNIE większe zniszczenia w tym prawie pewną śmierć uczestników. A to, czy ktoś takiemu cwelikowi zajedzie drogę bo błędnie oceni w nocy jego prędkość (o