Wpis z mikrobloga

Każda karta sim musi być zarejestrowana, każda transakcja bankowa jest dostępna dla urzedników, każdy przelew między bankami jest monitorowany, ludzie wysyłają urzędom codziennie jakieś jpk, bank wie kiedy i gdzie kupiłeś bułkę i do jakiego lekarza chodzisz, wie ile śladu węglowego nawydychałeś w tym miesiącu

Ale ten BMW nie jest nikomu znany, urzędnicy nic nie wiedzą, policja nic nie wie, nie ważne że usmażyła się żywcem rodzina z dzieckiem, nie ma sensu drążyć, może się przedawni i będzie spokój. Mamy może jakiegoś ministra sprawiedliwości w kraju który by się przyjrzał sprawie?
#polska
ewolucja_myszowatych - Każda karta sim musi być zarejestrowana, każda transakcja bank...

źródło: 20230921164315

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: #!$%@?ąc od dziwnego sposobu przekazywania swoich myśli od głupich heheszek do poważnej analizy prędkości. Spróbujmy w ten sposób, jeśli samochód z prędkością 300kmph (albo 160kmph, wstaw cokolwiek) zahaczy lusterkiem o przeszkodę to czy zostanie z niego "sraczka"?
A teraz spróbuj sobie wyobrazić wiele innych sytuacji, że zahacza inną częścią, że zanim w cokolwiek uderzy to wyhamuje do 60kmph, że wcale nie musi nigdzie uderzać, żeby samą prędkością spowodować poważny wypadek
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Ty masz w ogóle prawo jazdy?
Przecież widać że BMW #!$%@?, byłska długimi żeby Kia zjechała, BMW #!$%@? na tyle że błyska i od razu zjeżdża na prawy żeby uciec od kolizji ale kierowca Kii widząc błyskanie zaczyna manewr zmiany i takim sposobem BMW wbija się w tył Kii.

Jak byś jeździł trochę więcej samochodem to wiedziałbyś że w nocy odbić światła jest dużo i widoczność jest ograniczona, często patrzysz
  • Odpowiedz
  • 3
@_komentator_ powinien jechać wolniej, ale to, że ktoś łamie przepisy nie znaczy, że należy mu się #!$%@?ć przed maskę i każdy normalny kierowca to rozumie.

Jako pieszy też mam pierwszeństwo na pasach, ale mimo tego nie #!$%@? się na drogę, jak widzę, że ktoś szybko jedzie i nie jestem pewien, że się zatrzyma. Co z tego, że przepisy są po mojej stronie jak skończę rozsmarowany na przedniej szybie.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: Odnośnie tego wypadku w Krakowie z peretti, policja sama się przyznała później, że auto jak i kierowca był im dobrze znany z takich wyczynów. Dlatego nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że w tym przypadku jechał jakiś synalek bogacza albo pisowca, policja go znała i będąc na miejscu - szybki telefon do odpowiednich osób, że trzeba wyciszyć sprawę. Bo zwykłych ludzi (co zginęli) mają w doopie, a łasząc się do
  • Odpowiedz
  • 1
@MILIARDER_007 napisałem, że jak szybko jedzie i nie ma pewności, czy się zatrzyma i mnie widzi. Jak ktoś jedzie i wiem, że zdarzę przejść to idę, ale muszę mieć pewność, że jest bezpiecznie. Najwyzej się zdenerwuje, ale przynajmniej się we mnie nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@wobloblo: tak się składa kolego, że robię w transporcie i w rok zrobiłem 170kkm ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie musisz mi tłumaczyć oczywistości. Napisałem żartobliwie że BMW jest dosyć bezpieczne jak ma tylko takie uszkodzenia przy tym wypadku, a ty się odpaliłeś jakbyś rozprawkę pisał. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze to jest afera ktora nalezaloby jeszcze bardziej rozglosnic i wykorzystac w kampanii przeciwko PiS


@Dzilberto: Kaczyński przejeżdża ludzi na drogach!
  • Odpowiedz
@zwykly_szarak: to jakiś totalny absurd, gość zabił 3 osoby a Policja udaje, że auto samo spłonęło? Serio te zjeby chcą zamieść pod dywan w dobie social mediów tak makabryczny wypadek?
  • Odpowiedz