Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mnie zastanawia jakim cudem rodziny takich ofiar godzą się na takie bezprawie. Tzn. jesli sprawcy czegos takiego nie ida siedziec to taki ojciec po prostu się z tym godzi i zyje dalej? Przeciez bym zabił typów i najwyzej poszedł siedzieć, nie moglbym zyc ze swiadomoscia ze sobie zyja na wolnosci


@Mineciarz69: Identyfikacja sprawcow przestepstw nie jest taka latwa, zwlascza jesli sie dziala w afekcie. Poczytaj sobie o sprawie ojca Anaid, jak
@Bananek2: Czyli sprawiedliwość w opisanym przypadku i tak ostatecznie nie zatriumfowała, bo zwyrole za kilka lat wyjdą na wolność. Oczywiście nie chcę bronić skazanego na dożywocie, bo dostał słuszną karę, ale założę się, że nie on był inspiratorem tej zbrodni. Po prostu poświęcili go, bo był najsłabszym ogniwem grupy.
@AdamKarolczak02137: Nikt tu nie mowi o komandosowaniu, przecież ci goście nie siedzą w jakichś twierdzach jak złole z filmów tylko chodzą normalnie po ulicy. Tutaj Jeff Doucet zabity przez ojca chłopca którego porwał i molestował. Co najlepsze po tym morderstwie sąd uchylił mu karę więzienia i dał tylko dozór kuratorski, stwierdzając że jest 100% pewnym, że ojciec chłopca nie skrzywdzi już nikogo więcej.

https://streamable.com/b8k6n1
@Bananek2: kiedyś na wykopie był bardzo ciekawy artykuł o dzieciach oligarchów i tak samo o tym jak są bezkarni, fajnie jakby ktoś odnalazł i wrzucił. Pamiętam, że był tam motyw że typki przejechali gościowi po nogach, a jak doniósł na policje to koniec konców oficjalna wersja była że typ sam się potrącił xD
Dla mnie to kraje azjatyckie i tzw III Świata mają bardziej ludzkie prawo karne niż my. Zwyrodnialcy czapa.
Od dziecka nie mogę zrozumieć, że ktoś kto celowo zabije człowieka spędza resztę życia w czystej celi, nie musi pracować a ma dobre jedzenie dostarczane, książki do poczytania i jeszcze lepszą opiekę lekarską od zwykłego człowieka.
I nas zmuszają żeby z naszych podatków utrzymywać te zwierzęta. Chciałbym zrozumieć logikę takiego działania.