Wpis z mikrobloga

@KontrproduktywnyAnalityk: Ludzi zniechęcają różne rzeczy. Nie wiem ile jest teraz osób w wieku rozpłodowym ale strzelę, że 5 mln. Jeśli 1% tych ludzi zniechęca tylko aborcja, to potencjalnie możemy mieć 25k dzieci zmieniając ten przepis. Powinno się likwidować czynniki które zniechęcają do posiadania dzieci, a nie mówić, że "baby i tak nie chcą, to #!$%@?ć". Ofc przykładów jest więcej np. drogie żłobki (znajoma płaci po dopłatach! 1300zł). To może być kolejny
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: Dlaczego nie sadzę drzew? Bo nie mogę ich ściąć póxniej przez pisowską ustawę.
Dlaczego Polki nie rodzą dzieci ? Bo jest gospodarka w ruinie przez pis. Bo musisz donościć #!$%@? dziecko, dziecko z gwałtu, dziecko martwe i zagrażające życiu matki. Ani trochę się kobietą nie dizwie.

Imho wprowadzenie aborcji nawet i do 9 miesiące zwiększy dzietność. Wtedy bez obaw możesz zajść w ciąże - będzie mega problem to usuniesz i
  • Odpowiedz
Po co kobieta ma robić cokolwiek, co nie wiążę się z jej przyjemnością, kiedy może zostać milionerką na Only Fans, nie pracując w życiu nawet jednego dnia?


@BlackWolf666: To co napisałeś ma mało wspólnego z rzeczywistością.
Ułamek procenta dziewczyn z OF ma z tego miliony. Część ma dochód jak z minimalnej, duża część ma napiwki na pizzę i piwko. Ale prywatność/intymność sprzedana.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: Gospodarka w ruinie? Nie wiem co palisz, ale towar musi byc mocny. Zmniejsz dawke. Pod rzadami PiS-u Polska zmniejszyla dystans do Zachodu. Nawet w czasie pandemii gdy mielismy recesje, to inne kraje mialy jeszcze glebsza recesje, a lider Partii Pracy, ktory za rok pewnie bedzie premierem Wlk Brytanii ostrzega, ze jak tak dalej pojdzie to za 10 lat przecietna polska rodzina bedzie zyla lepiej od brytyjskiej. Nawet jesli przesadza to
  • Odpowiedz
@slabart12: Tak ? Zarabiam 6200 brutto i ... jest fatalnie, o mieszkaniu mogę pomarzyć, ledwo starcza na wiązanie końca z końcem. Paliwo za ponad 6zł, wcześniej 6,5z. Na zakupach zamiast 80zł wydaje 150zł. Złotówka leży i wkiczy przy kupnie elektroniki.
Różnica między brutto a netto jest ogromna.

Za to brajanki z 500+ sie cieszą, KK się cieszy, TVPIS się cieszy bo jadą na moim garbie. Jako kawaler po 30tce #!$%@? dostajesz
  • Odpowiedz