Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie właśnie fakty po faktach na TVN24, gościem Rymanowskiego był Rafał Trzaskowski.

To co zobaczyłem to ujma na zdrowym umyśle i na intelekcie człowieka, przecież to jest szczujnia taka sama jak TVP, tutaj nie ma żadnej różnicy.

Przez 15 minut, redaktor nie zadaje ani jednego pytania przedstawicielowi KO o ich program, o ich pomysły na Polskę jak dojdą do władzy, cały temat rozmowy to jak bardzo zły jest PiS.

Trzaskowski w ciągu tego kwadransa kilkadziesiąt razy odmienia PiS i Kaczyńskiego przez wszystkie przypadki, a redaktor mu wtóruje i przytakuje.

Najlepszy moment pojawia się w momencie jak Trzaskowski najpierw mówi o hejcie i o języku agresji PiSu, że wyzywają Tuska od Niemca a potem sam wyzywa ich od komunistów i bolszewików a Kaczyńskiego zrównuje do Gomułki.

Jedno jest pewne opozycja w postaci KO niczego kompletnie się nie nauczyła, nie ma totalnie nic do zaoferowania poza byciem antyPiSem, Ci którzy nienawidzą PiSu i tak są już przekonani więc tyrada Trzaskowskiego jest im totalnie zbędna, a Ci którzy są niezdecydowani i zdecydują o wynikach wyborów 17 października bo to ich głosy będą kluczowe, zobaczyli, że KO jest totalnie mierna.

Za 3 tygodnie będzie płacz i to ogromny.

#polityka. #neuropa. #4konserwy
  • 8
@rakiwo:

To co zobaczyłem to ujma na zdrowym umyśle i na intelekcie człowieka, przecież to jest szczujnia taka sama jak TVP, tutaj nie ma żadnej różnicy


Jest różnica, na TVN nie idą moje podatki. Aczkolwiek co do postawy opozycji to zgoda, jedynym plusem PO jest to, że nie są pisem.
  • 0
@Sangreal: a ja wolę nie iść w ogóle na wybory, niż oddać głos na kogoś kto stosuje te same metody co PiS, bo oznacza, że jest zdolny do tego samego dzisiaj tego nie robi tylko dlatego, że jest w opozycji i nie ma do tego narzędzi. I zapewniam CIę, że takich jak ja jest wielu, przez co opozycja przegra te wybory, bo to opozycja a nie PiS potrzebuje przeciągnąć niezdecydowanych.
@rakiwo: a Ty pamiętasz jak wyglądały media publiczne za PO? Jak "przychylny" rządowi był TVN? Czy raczej jeszcze w pieluchach chodziłeś. Rząd Platformy #!$%@?ły ośmiorniczki, bo zrobiła się afera na pół kraju. Dlaczego? Domyśl się. Dziś #!$%@?ą się rzeczy, które się politologom nie śniły, PiS twardo rządzi, bo steruje propagandą. Opozycja bez swojej propagandy i bez cynizmu, nie wygra. Smutne ale prawdziwe. KO i TVN stosują taką, a nie inną retorykę,
@Sangreal: rząd platformy obaliły bezrobocie, ubojstwo 800 tysięcy dzieci a nie jakieś ośmiorniczki xd ludzie mieli dość Komorowskiego Tuska i ich pogardy do ludzi,
Szmacili Polskę na każdej płaszczyźnie od wojska po politykę zagraniczną oddając władze berlinowi czy moskwie
Chcesz tego ponownie?
Ja mam dość bycia pod butem kogoś