Wpis z mikrobloga

  • 47
@u8t3io3p no pyszne to ściek. nie zamawiam tam już prawie wcale. Dodam że jak zamawiasz na pyszne to dowozi kurier zatrudniony przez restaurację. Nieraz się zdarzyło że czas to był ponad godzinę. W bolcie nigdy nie czekałem więcej niż 35 min. Tam jak jedzenie jest zrobione to odrazu wyjeżdża. A w pysznym restauracja z robieniem jedzenia czeka aż kurier ogarnie wcześniejsze zamówień a
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Oj tak tak, pyszne i dostawcy z restauracji to rak. Mój chińczyk to najlepszy przykład XD Pan chińczyk nie miał dostawcy swojego, bo ten się rozchorował, a że nie ma o tym informacji nigdzie, a dostawa nie jest wstrzymana to zamawiam z Pyszne. Miało przyjść za godzinę, przyszło za 3 godziny. Kontakt z Pyszne? Praktycznie zerowy. Kontakt z restauracją? Zadzwoniłem, Pan Chińczyk trochę po polsku przeprosił i powiedział, że on
  • Odpowiedz
jak mi nie dali sosu chyba z pizzyhut to pyszne mi oddało 2 złote xd

@u8t3io3p: @Itslilianka

To chyba wam się nie zdarzyło mieć problemu z woltem.
Owoce morza z robakiem -> "Zdarza się" i zwrotka za 1 ostrygę (xD)

2 razy kurier (dwóch innych, w różnym czasie) dał zamówienie pod inny adres i chu.. udowadniaj, że nie jesteś wielbłądem, bo kurier stwierdził, że dostarczył pod poprawny adres i kłamał, że
  • Odpowiedz
@Itslilianka: kiedyś kurier #!$%@?ł z pod domu z moim zamówieniem. Następnego dnia wieczorem złożyłem reklamację i dowiedziałem się że #!$%@? mi w dupę bo minęły 24 godziny i żadnej kasy nie dostanę :) także kradzieże jedzenia po 24 godzinach przestają im przeszkadzać
  • Odpowiedz
@Itslilianka: ja dzisiaj na bólcie zamawiałem pierogi z Mandu i mi jednego nie wysłali pierożka to dostałem zwrot za cale zamowienie wtf xD ale fajnie, bo Uber east gowniany nie chciał mi siana zwrócić jak nie było wszystkich składników xD
  • Odpowiedz
@Itslilianka: miałeś wysłać zdjęcie zamówienia i by obejrzeli dokładnie czego brakuje. A ty wysłałeś puste biurko i wyłudziłeś nawet to co dostałeś. Oj nie ładnie.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: dowóz KFC to największy ściek. zawsze czegoś brakuje. a to kukurydzy, a to szejka za 10 zł, a to 3 hot wingsów, a to 3 sosów. Szczytem było jak mi wrappera nie spakowali do zamówienia. oczywiście do restauracji sie nie dodzwonisz tylko na #!$%@?łą infolinie ka tfu
  • Odpowiedz
. Dziwi mnie, że on nie #!$%@? tego Pyszne, gdzie dostawa kosztuje 6 zł, a nie zostawi Glovo,


@Reezu: Już Ci odpowiadam na to pytanie. A przynajmniej odpowiedź znam bezpośrednio od kumpla umoczonego mocno w gastro.

Głównie chodzi o to, że kurierzy zewnętrzni to MASA problemów. To, że Ty byłeś raz czy dwa zadowolony nic nie znaczy. To są często absolutnie niekomunikacyjni imigranci. Zatrudniłbyś takich w swojej firmie? Wątpię. A jednocześnie
  • Odpowiedz
A przynajmniej odpowiedź znam bezpośrednio od kumpla umoczonego mocno w gastro.


@Turbator: Pracuję w gastro, więc znam temat od podstaw. Problem u chińczyka wynikał z tego, że u niego dostawy trwają normalnie po 1,5-3 godziny. Glovo 30 minut.

To są często absolutnie niekomunikacyjni imigranci.


@Turbator: Oczywiście, że są. Polak za stawkę, którą oferuje Glovo ze swoimi śmiesznymi mnożnikami się tam nie zatrudni. No dobra, są wyjątki. Ale w większości jeżdżą
  • Odpowiedz
@Itslilianka: kiedyś mieszkałem 20 metrów od pizzerii (była przy klatce), dobra pizza, choć taka chamska, często zamawiałem, raz różowa dostała jakieś bony na pyszne z pracy i je wykorzystaliśmy. No i czajcie, że ta pizza z pizzerii znajdującej się 20m obok przyjechała, #!$%@?, zimna XD

Pyszne.pl to rak jakich mało.
  • Odpowiedz
  • 1
@Itslilianka Ja kiedyś w KFC w kanapce miałem mały kawałek kurczaka, wysłałem im zdjęcie na FB to poprosili mnie o adres i przysłali kartę podarunkową na 100zł do wykorzystania w jakimkolwiek lokalu KFC w Polsce xD
  • Odpowiedz