Wpis z mikrobloga

  • 0
@Turbator mylisz się. Dostawca z Globo będzie dużo szybciej niż dostawca restauracji. Skoro mam 5 zamówień do rozwiezienie, każde w inną stronę to biorę np 2 a te 3 czekają aż wrócę. A volta czy Glovo robi się odrazu, po 20 min danie jest już odbierane z restauracji i jedzie do klienta. Co innego gdy nie mam co robić, wtedy ja będę szybciej, ale takie sytuacje to rzadkość
  • Odpowiedz
  • 0
@Reezu dokładnie tak jak mówisz. Czasem jest tak że wracam na restaurację a tu jeb 5 zamówień czeka. No i jeśli to szczyt komunikacyjny i są kursy na wolę to jadę czasem 25 min w jedną stronę. Rekord to jedno zamówienie było dostarczone 2.5 godziny po zamówieniu xD
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Pysznepl w mniejszych miastach to takie gówno xD Nie da się wpisać adresu, który normalnie jest na terenie miasta, tylko wyrzuca ci po lokalizacji inny kod pocztowy i nagle wszystkie restauracje, które BEZ PROBLEMU dowożą na twój adres, nie działają na pysznepl, bo strona twierdzi że to już poza miastem musi być. Glovo w tym samym mieście działa perfekcyjnie.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: ja kiedyś zamawiałem przez glovo i była promocja 2 w cenie 1, to kupiłem to razy dwa i jakąś zupe i mi tej zupy nie dali więc napisałem do nich i zrobili zwrot. Jakie było moje zdziwienie jak zwrócili mi ponad 450zł bo policzyli jakbym za te dania 2 w cenie jednego zapłacił za oba xd
  • Odpowiedz