Wpis z mikrobloga

usuń konto pisowcu


@FoxX21: Kolejny platformers i znów zero merytoryki, nieźle... To juz nawet PiSowcy mają wiecej argumentów, zeby glosowac na obecnych zlodzieji - bo przynajmniej sie dzielą.
a w dupie mają to że ich ukochana partia sprzedawała setki tysięcy wiz dla śniadych inżynierów?


@CamusVevo: Może dlatego, żę:
- platforma i tak by sprowadzila setki tysiecy iznynierow, wiec co najwyzej zrownuje to te dwie partie
- ale znacznie wazniejszy arguemnt: za PiSu #!$%@? biedakom sie po prostu lepiej zyje, kto chce pracowac to ma mniejsze bezrobocie i regularna podwyzka minimalnej, a kto nie chce to robi dzieci i zyje
@PorcelanowyLis:

platforma i tak by sprowadzila setki tysiecy iznynierow, wiec co najwyzej zrownuje to te dwie partie

XD pisowcy wy to naprawdę się tylko do leczenia kwalifikujecie

za PiSu #!$%@? biedakom sie po prostu lepiej zyje, kto chce pracowac to ma mniejsze bezrobocie i regularna podwyzka minimalnej, a kto nie chce to robi dzieci i zyje z socjalu - PiS realnie i pozytywnie wplywa na zycie milionow osob, jest to cos
sprawdź za czyjej kadencji zaczął się ten spadek


@CamusVevo: Sprawdzam.
Pierwsze rządy Donalda Tuska - lipiec 2007.
Bezrobocie czerwiec 2007, czyli koniec rządów PiSu: 12.3% - od paru miesiecy utrzymawał się tendencja spadkowa.
Do grudnia 2008 - kiedy to wyniosła 9.5% ale tendencja sie odwrocila i zaczela rosnać do 14.3% w 2013 roku.
Nastepnie bezrobocie oscylowalo 13-14%

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/bezrobocie-rejestrowane/stopa-bezrobocia-rejestrowanego-w-latach-1990-2023,4,1.html
@PorcelanowyLis: a możesz mi powiedzieć czemu telewizja publiczna używana jest w celu szczucia wszystkich przeciwnych obecnej władzy pisu a funkcjonariusze tej telewizji (bo daleko im do dziennikarzy) uprawiają obrzydliwą propagandę i rozsiewają kłamstwa?
Albo możesz mi powiedzieć dlaczego żadna z afer pisu nie została wyjaśniona i została zamieciona pod dywan tymczasem grillujecie platformę za ośmiorniczki i zegarek Nowaka co jest nieporównywalnie mniejsze niż nawet jedna z afer wykręconych przez twój ukochany
a możesz mi powiedzieć czemu telewizja publiczna używana jest w celu szczucia wszystkich przeciwnych obecnej władzy pisu a funkcjonariusze tej telewizji (bo daleko im do dziennikarzy) uprawiają obrzydliwą propagandę i rozsiewają kłamstwa?


@e-stark: Bo takie jest zadanie telewizji publicznej - byc na uslugach rzadzacych. To samo bylo pod rzadami platformy - materialy przychylne wobec PO i nieprzychylne wobec PiSu. Moglby to tkos zmienic - tylko kto? Partia rządząca?

Albo możesz mi