Wpis z mikrobloga

@dos_badass: Nie wiem jakie ty masz doświadczenia z kobietami, ale są takie, które w wieku 20 lat planują sobie życie w następujący sposób - 3 dzieci po jednym raz na 3-4 lata. Daje ci to spokojnie 10-12 lat siedzenia w domu na garnuszku męża. To jest świetny sposób na życie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: a mnie rozwala coś takiego jak możliwość zarobkowe - a jak komuś pasuje np. obecna pozycja i zarobki w pracy to co musi się rozwijać i walczyć o awans żeby mieć lepsze zarobki i więcej oddawać na dziecko? Śmieszne to jest - dlaczego jak są rodziny w których jest bieda albo oboje rodziców nie pracuje sąd ich nie zmusza do podwyższania kwalifikacji i posiadania większej ilości pieniędzy dla dzieci?
  • Odpowiedz
@Niedogonisz: byłem gówniakiem, jak się żeniłem.
wtedy myślałem, że bedzie fajnie.
i niby było, i jest, choć nie zawsze.
wiadomo, jak to w życiu.
natomiast gówniaki to zajebista sprawa.
żeń się, rób dzieci, i wychowuj
  • Odpowiedz
@smdbabe: To jest teoretycznie po to, aby ktoś nie ukrywał dochodów przez pracowanie na minimalnej i reszta pod stołem. Ale w ogóle nie powinno być czegoś takiego jak alimenty. Ludzie się powinni milion razy zastanowić zanim zrobią dziecko i to by ich do tego zmusiło.
  • Odpowiedz
@WielkiNos wysokość alimentów zawsze mmie rozwala, patusy mają po 7 dzieci i żyją z 500+ to im dzieci nie odbierają bo wszystko okej. Przy alimentach często na jedno kwota jest absurdalnie wysoka i na pewno nie idzie całkowicie na dziecko.
  • Odpowiedz
@Niedogonisz: Jeszcze pierwsze dziecko najczęściej tak rozpieszczają i uzależniają od siebie czyli matki strasząc przed światem, że takie dziecko musi być pod jej opieką praktycznie ciągle, no i ma zrytą psychikę a wszystko dlatego bo matuli nie chciało się iść do roboty.
  • Odpowiedz
@blargotron: w Niemczech masz stałą tabelkę alimentów podzieloną na 3 grupy w zależności od dochodów. Jesteś miliarderem to i tak płacisz stałą kwotę jak ktoś kto zarabia kilkanaście tysięcy euro. U nas ten system jest patologiczny, bo sądy są zbyt mocno obłożone kobietami, a kobiety nie potrafią być obiektywne.
  • Odpowiedz
a ile lat mają kaszojady? Który okres najgorszy, kiedy wysłać je do szkoły wojskowej


@Niedogonisz: generalnie, obiecałem dzieciom że jak tylko skończą osiemnastke, zapraszam ich wypiehdalac na swoje. xD
;)
  • Odpowiedz