Wpis z mikrobloga

Przybywam tradycyjnie 22 września z tym zdjęciem i dzielę się z Wami radością naszą;)
Dziś mija nam 11 lat w małżeństwie. Wiadomo - czasem słońce, czasem deszcz. Ale nie wyobrażam sobie życia bez tego człowieka i mam nadzieję, że przyjdzie się nam razem zestarzeć.

#zwiazki #malzenstwo #rozowepaski #niebieskiepaski #chwalesie
wykopowa_ona - Przybywam tradycyjnie 22 września z tym zdjęciem i dzielę się z Wami r...

źródło: temp_file6995095829773340400

Pobierz
  • 215
  • 0
@r333m4k444 jak urodziłam trzecie ważyłam mniej niż przed ciążą. Nie zmieniłam też nagle nawyków żywieniowych. Dostałam leki hormonalne i sterydowe, przy których zaczęłam tyć i przez pół roku jak musiałam je brać, ginekolog tylko rozkładała ręce i mówiła, że standardowy efekt uboczny. Pojawiły się różne sytuacje życiowe w tamtym okresie, które sprawiły, że nie miałam czasu ani siły na to, żeby zająć się sobą, przez co zaniedbałam mocno leczenie. Dopiero teraz do
@George_Liquor dobra cena auto z historią swierzy przegląd i OC plus 34 km rocznie to robiło pełno ciekawych fantów z epoki choć by naklejka z RFN plus pojazd który ma ponad 40 lat i nikt nie robi o niego #!$%@? jak o golfy 1 czy polonezy i maluchy które z tych roczników kosztują majątek