Wpis z mikrobloga

Może to cpk nie takie głupie wraz z tym jak zwiększa się liczba pasażerów na Okęciu.
Miałem ostatnio okazję pomagać znajomym szukać mieszkania i w połowie miasta i okolic słychać jak dudni od samolotów. xD Zależy jeszcze w którą stronę startują danego dnia i wiatru itd. Załączam bardzo dokładną mapę poglądową.

Mapy hałasu dla warszawy pokazują sporo z tych miejsc jako bez hałasu samolotów ale nie wiem jak je robili. Taka lazurowa pokazana jest jako cicha, a czasem jak tam przeleci samolot to można się zesrać. Pewnie jest jakiś wymóg, że musi być hałas X% czasu powyżej X decybeli.

Są jakieś inne stolice w europie co mają tak aktywne lotnisko praktycznie wbudowane w miasto?
#warszawa
Pobierz Kantar - Może to cpk nie takie głupie wraz z tym jak zwiększa się liczba pasażerów na...
źródło: fghjfjghfjghfjhf
  • 14
Są jakieś inne stolice w europie co mają tak aktywne lotnisko praktycznie wbudowane w miasto?


@Kantar: nie kojarze. Niemcy mieli templehof ale zamkneli jakos na poczatku nowego milenium. Ale jak cos robia niemcy to dla fajnopolakow jest nauka, europa, samo dobra i sens. Jak to samo robia w Polsce to zascianek xD
@haabero: właśnie nie. Nawet jak normalnie jest to samoloty w dalszych trasach bardzo nisko przelatują nad Bemowem co 15-40 minut zależy od dnia i tu tego nie pokazuje. To samo Mokotów z Urysnowem zdecydowanie za mało obejmuje.
Ochoty gdzie mieszkam nie pokazuje w ogóle a tu też #!$%@? ostro. Różnica taka, że jak są wszystkie pasy to co 2 czasem 3 dni. A teraz każdego dnia jak ten pas zamknięty.

Przegiąłem
@haabero: nie no mapka machnięta byle jak. Całą prawą stronę z Wilanowem powinienem wywalić. Z Mokotowa z hałasem samolotów jest powiedzmy ten kawałek. Mówię o hałasie samolotów, bo u mnie na Ochocie też nic nie przelatuje nad głową ale jak robi się ciszej w nocy i rano to dźwięk samolotów strasznie się niesie.
Musiałbym pomyśleć gdzie dokładnie słyszałem te samoloty jak jeździliśmy czy ostatnio jeździłem sobie na rowerze. Myśl jest po
Pobierz Kantar - @haabero:  nie no mapka  machnięta byle jak. Całą prawą stronę z Wilanowem p...
źródło: awaw