Wpis z mikrobloga

Kibluję w tym tygodniu w mieście i zachciało mi się pomidorów, kupiłem kilka sztuk w Biedronce, ale okazały się niejadalne. Szybka wiadomość do brata i następnego dnia odebrałem z paczkomatu paczkę takich cudów ()

#chilizgobim

#pomidory #pomidor #ogrodnictwo #ogrod #rosliny #warzywa #uprawa #uprawiajzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem #gotowanie
gobi12 - Kibluję w tym tygodniu w mieście i zachciało mi się pomidorów, kupiłem kilka...

źródło: temp_file1732126207209001940

Pobierz
  • 11
@gobi12: Podobną akcję miałem w tym tygodniu ale względem kumpla. Chciał coś ostrzejszego od jalapeno ale nie mógł znaleźć w swojej okolicy. Paczkomat nadany w poniedziałek rano, we wtorek odebrany, kolega zadowolony, że mu kubki smakowe wypaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@seniorwykopek Mam jeden z większych bazarów w Warszawie pod samym blokiem. 95 procent warzyw i owoców jest z Bronisz. Najczęściej dokładnie takiej samej prowiniencji co warzywa w sklepach. Odmian nietowarowych, które są najsmaczniejsze, praktycznie nie da się kupić w powszechnym handlu. W tym roku jedną z moich ulubionych odmian jest Rebel Starfighter Prime. Nigdy nie widziałem go w sprzedaży.
via Android
  • 0
@Anoniemamowy Nie mówię o warzywach tylko konkretnie o pomidorach. No moim zdaniem, gdy spróbuje się dobrych pomidorów to te podstawowe towarowe odmiany po prostu przestają smakować. Nie mają słodyczy, tekstury ani intensywnego pomidorowego smaku.