Wpis z mikrobloga

Miałem #hosting w #linuxpl.com od 2008 roku. Kilka lat temu firma została chyba przejęta i nazwa zmieniona na #cyber_folks. Za hosting płaciłem koło 300 złotych rocznie. Rok temu podnieśli cenę do 400 a teraz do 800, za każdym razem zmieniając nazwę usługi i próbując mi wcisnąć pakiet którego nie potrzebuję.
Jakaś dobra alternatywa?
Dodam, że na tym samym koncie mam domenę pl od 2010, przeniesioną z home.pl w 2010 bez problemów z użyciem strony www. Teraz aby przenieść domenę od tych baranów muszę wysyłać listy i papiery z mojej firmy do pseudo firemki w Warszawie, która bierze za domenę 2 razy więcej niż konkurencja i robi wszystko by domeny nie dało się przenieść.
Nigdy w życiu nie poleciłbym #cyberfolks nikomu kto nie chce być oszukany z pieniędzy.
  • 12
  • Odpowiedz
@who_he_is: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w pierwszym roku.
  • Odpowiedz
@who_he_is: Polecam seohost.pl mam od kilku lat i jestem zadowolony, zerknij na ich ofertę.
Za domeny .pl płacę 68 zł za odnowienie, to prawie najtaniej na rynku z czego się orientowałem. Hosting też tani, szczególnie te z mniejszymi powierzchniami, zależy ile potrzebujesz.
Jak będziesz się decydował, to mogę poratować kodem rabatowym, który obniży cenę hostingu jeszcze o -30%. Jak coś to pisz na pw.
  • Odpowiedz
  • 0
Mam jedną stronę na wordpresie z ruchem może 300mb na miesiąc i kilka domen z emailami dla rodziny, używam teraz koło 3gb ale domeny są 4 z 10 kontami email w sumie.
Poprzeglądam oferty i coś wybiorę. Domenę pl chyba stracę (i darmowe konto Gmail z czasów gdy można było własne domeny mieć za darmo z nimi :() bo firmy już nie mam więc papierów nie dam rady wysłać do
Consulting Service
  • Odpowiedz
koło 3gb ale domeny są 4 z 10 kontami email w sumie.


@who_he_is: No to za 156 zł brutto/rok (z kodem jeszcze 30% taniej) byś miał konto hostingowe 10GB, więc z zapasem.
Aha jakby co, jeśli się przenosisz z innej firmy to mają za free usługę przeniesienia do siebie, więc nie będziesz się musiał z tym wszystkim bawić.

Co do authinfo, to jednym kliknięciem. To jest firma, które nie nastawiła się
minvt - >koło 3gb ale domeny są 4 z 10 kontami email w sumie.

@whoheis: No to za 156...

źródło: authinfo-seohost

Pobierz
  • Odpowiedz
@who_he_is: Kod authinfo dostępny w panelu klienta, panel klienta zabezpieczyć możesz 2fa, dostęp do samego kodu obowiązkowo jeszcze e-mailem. Żadnych papierków. Najniższe ceny domen pośród firm hostingowych.

W firmie, w której masz domenę możesz zmienić dane lub zrobić cesję, wówczas używasz kod authinfo.
  • Odpowiedz