Wpis z mikrobloga

Polećcie jakiś fajny (może jakiś niezbyt oczywisty?) #serial do obejrzenia, nie musi być najnowszy, ale też żeby nie była to jakaś staroć sprzed 20 lat. Z ostatnich, które oglądałem i które mi się podobały to W Powietrzu, Rozdzieleni, From, The Last Man on Earth. Większość hitów typu Lost, Fargo, True Detective czy Breaking Bad widziałem. #seriale #coobejrzec #pytanie
  • 114
@Karp_Molotow: nie pamiętam dokładnie bo to było lata temu, ale cały serial z perspektywy osoby która znała tylko ogolne fakty wydawal mi się bardzo przesadzony. Chyba najbardziej bzdurna wydawala mi sie cala sekwencja w około Wezuwiusza, z tymi lianami i atakiem od tyłu, albo to ile razy udaje im się uciec przez jakijś plot twist albo plan, ale mniej więcej tak to miało miejsce w historii xd
@Smartek: Nie wiem, jakim cudem to jeszcze tu nie padło: Succession na HBO (niedawno skończył się finałowy 4. sezon). Nie wiem, czy to "nieoczywisty" wybór, bo ten serial w ostatnich latach przyszedł i zjadł chyba wszystkie nagrody filmowe jakie istnieją, więc było o nim jakoś tam głośno, ale z drugiej strony to jeden z tych seriali, które ze względu na sposób wykonania i tematykę mają raczej niewielką widownię. Nawet twórcy przyznali,