Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem po co ktoś robi jakieś dziwne figury, akrobacje przy przytrzymywaniu drzwi,
Idzie sobie facet przedmna i otworzy drzwi, a potem trzyma albo nogę i stoi w rozkroku blokując równocześnie ramę drzwi i muszę przechodzić bokiem, albo trzyma ręką za sobą a kolejną już łapie kolejne drzwi xdd wygląda to przekomicznie czasami.

I to ludzie którzy używają tych drzwi od miesięcy.
Rozumiem kulturę i bycie uprzejmym, ale bez przesady.

Natomiast jak ja idę drzwiami i idą za mną 1-3 osoby to jebnę szeroko zamachem tak że wszyscy przejdą bo drzwi się zamykają pozwoli na tym spowalniaczu w ramie. Mam wyliczone co i jak, cyk cyk i każdy wie że otworzyłem szerzej dla reszty ale bez blokowania ruchu i zatrzymywania się i czekania na podziękowanie od każdego.

#uk #przemyslenia #oswiadczenie #kultura #chadowezycie #takaprawda #takasytuacja #zalesie #chwalesie #budownictwo #drzwi #spoleczenstwo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logika
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Voltix: ale co to daje jak koniec końców ludzie wolniej przechodzą i muszą przechodzić bokiem?

Jak ja jebnę drzwiami to się otwierają jak westernie i zamykają powoli bo mają spowalniacz w ramie, dodatkowo wszyscy przejdą tak jak by drzwi wcale nie było i nikt nie stoi w futrynie ograniczając prześwit,
Idę do celu i nawet nie czekam na podziękowania bo zasuwam naprzód
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: To ze sa uprzejmi i komus moze sie zrobic milo z tego powodu, nie zawsze chodzi tylko o to, aby wszystko bylo oplacalne czasowo. Jestesmy ludzmi i mamy uczucia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Voltix: no i ja również chcę żeby innym było miło i otwieram szerzej drzwi, nie oczekuje że ktoś mi będzie dziękował za to, zresztą mógłby krzyknąć i bym usłyszał będąc z przodu,

Wiesz jak jadę tirem i widzę że się dwóch wyprzedza i wyprzedzany nie odpuści tylko jedzie tyle ile jechał, wtedy mruga światłami temu z przodu że już może wjechać to ten z przodu mu na 95% zamiga kierunkowskazami dziękując,
  • Odpowiedz
@adamsowaanon bo przytrzymywać drzwi trzeba umieć. Jeśli otwierają się do wewnątrz to wchodzisz I przytrzymujesz je otwarte po tamtej stronie. Wchodzisz pierwszy.
Jeśli otwierają się na zewnątrz pomieszczenia do którego wchodzisz to otwierasz je i przepuszczasz. Wchodzisz drugi.
  • Odpowiedz