Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że strony takie jak ta https://oglaszamy24h.pl/kategoria,989,pozostale istnieją sobie ot tak? Dlaczego te patosebixy pseudogangsterzy, sztywne chłopaki wrzucają tam ogłoszenia? Przecież to kur wa trzeba być jakimś zdesperowanym sprzedawcą gówna żeby się tam ogłaszać. O kupujących już nie wspomnę. #narkotykizawszespoko

i te opisy:
Dzień dobry witam w mojej kuchni pełnej rozkoszy i ciekawych potraw.

Rabaty i Promocje: Dla naszych stałych klientów oferujemy karty rabatowe oraz weekendowe promocje. Doceniamy Twoją lojalność i chcemy Cię nagrodzić dodatkowymi korzyściami.

Menu :

​Krystaliczna zupa : Do wyboru 3 lub 4 chochlę
Cukierki miłości : Zielone Punishery, Różowe La Casa De Papel
Herbata z roślin : Sativa OG Cush
Wujek z Ameryki : 86% nie spinajacy nadający się do gotowania
Długotrwałe Działanie: Nasz produkt utrzymuje swoje korzystne właściwości przez aż 2 godziny. To oznacza, że możesz cieszyć się energią i Euforia nawet podczas najbardziej intensywnych treningów
  • 7
  • 0
gubię się w zasadach uliczników. Tak to dupa cicho, z psami nie gadaj, nie paplaj w słuchawę a wrzucają ogłoszenia o tym, że sprzedadzą mefke.
  • 0
@Rasteris: No właśnie nie... sprawdzaliśmy to z kumplami. Nawet dla beki od paru wzieliśmy, bo mam kolegę co lubi #!$%@?ć hajs na marne i zadzwonil, zamowil i slup odebrał.
@michal_26: Ale z czym masz problem? Mnie dziwi, że coś takiego jawnie działa, bo na logikę powinni ich wyłapać w 5 minut. Ale sam fakt, że ktoś ogłasza i ktoś kupuje, to nie widzę w tym nic dziwnego.