Wpis z mikrobloga

Dochodzę do przerażającego wniosku, że wszystkie wykopki, które bronią Stfuu argumentując, że nawet jeżeli jest pedofilem to nie powinno się go jednoznacznie oceniać, ponieważ teraz 13-14 letnie dziewczynki ubierają się jak starsze, dorosłe kobiety tak naprawdę próbują tłumaczyć i wybielać samych siebie, ponieważ wiedzę że zachowaliby się podobnie. To obrzydliwa retoryka podobna do tej, że zgwałcona kobieta rzekomo sama jest sobie winna bo np. wyzywająco się ubrała. #famemma
  • 48
właśnie między innymi tego zwyrodnialca i @Cztero0404 miałem na myśli pisząc ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Olo92: Stop, bo teraz to już przesadziłeś i mnie pomawiasz wręcz. Absolutnie nigdzie nie bronię Stuu kasztanie, przeciwnie między wierszami w moich wypowiedziach można dojść do wniosku, że to potępiam. Tak jeśli 14,15,16 latka wygląda jak 24 latka to nikt się jej nie będzie pytał o dowód ponieważ raz nie
@Cztero0404 słuchaj chłopcze. Nikogo nie obchodzi Twoje zdanie we wspomnianej przez Ciebie kwestii. Polskie prawo jest jasne. Jeśli postąpisz tak jak piszesz i zaliczysz wtopę to będziesz pedofilem takim jak każdy inny pedofil. Widzę, że masz takie ciągoty.
@Olo92: @tooheavytolift
A ja szczam na Ciebie idioto. Robisz ze mnie kolejnego pedo!@#la tylko dlatego że napisałem taki wpis
I nie napisałem że 13 latki wyglądające na dorosłe są USPRAWIEDLIWIENIEM na takie czyny więc nie dopisuj sobie pod twoją narrację czegoś czego nie napisałem.

Wiem ze wykopki żyją z dram ale nazywanie STU pedofilem to bardzo mocne nadużycie. Jeśli to prawda to prawo jak najbardziej złamał, natomiast dobrze wiecie jak wyglądają
słuchaj chłopcze. Nikogo nie obchodzi Twoje zdanie we wspomnianej przez Ciebie kwestii. Polskie prawo jest jasne. Jeśli postąpisz tak jak piszesz i zaliczysz wtopę to będziesz pedofilem takim jak każdy inny pedofil. Widzę, że masz takie ciągoty.


@Olo92: Chłopcy to u szewca drewniane gwoździe prostują. Tak nikogo nie obchodzi moje zdanie, że aż musiałeś mnie oznaczyć oraz odpowiadasz mi któryś za z kolei pomawiając mnie centralnie. Pedofilia to przede wszystkim pociąg
@BruceLeeOstateczneStarcieZPatusami idioto? Do mnie tak nie. Na razie z Tobą rozmawiam grzecznie chociaż widzę, że masz jakieś dziwne zapędy. Nie jesteś psychologiem ani psychiatrą, żeby oceniać czy zrobił jej krzywdę czy nie. Pedofil to pedofil sytuacja jest zero-jedynkowa. Nie ważne czy to podstępny youtuber czy zaniedbany i pijany kloszard.
@Cztero0404 chłopcze to są tylko Twoje farmazony. Na całe szczęście nasze prawo tak nie działa. To Ty odpowiadasz za swojego siurka i siebie i jeśli poszedłeś do łóżka z osoba w określonym wieku to jej wygląd nie ma nic do rzeczy.
@Olo92: Ale przecież ja go nie bronię...chyba nie chciałbyś być w sytuacji gdzie X osoba Cię bezpodstawnie oskarża i zarzuca tak ohydne czyny? kontakty seksualne z 13latką są KARALNE, natomiast mi chodzi o to by były DOWODY, obecnie jedynym dowodem jest niejaka Sukanek i patoinfluencerka Fagata z głosówką
A najlepiej by wypowiedziała się ta rzekoma 13latka i przedstawiła swoją wersję, aczkolwiek w to wątpię bo ma pewnie już swoje, spokojne życie
@Olo92: Nie wiem co w tym dziwnego, każdego zdrowego mężczyznę by w jakiś sposób kręciła ładna 14 latka. 12-15 to nie pedofilia, tylko hebefilia bo to są już młode kobiety. Dziś większość z nich podejmuje aktywności seksualne same z siebie tak jak same z siebie szukają starszych chłopaków. Jedyny problem jest taki, że u nas w prawie niby trzeba mieć 15 lat, ale pojedziesz trochę dalej palcem po mapie i już
@Dzilberto:

No i dodajmy, że oczywiście jak zwykle społeczeństwo śpi gdy mamy np 13 latka i 30 letnia

nauczycielkę

Dla mnie ogólnie jest wręcz bardzo niezrozumiałe w kwestii pedofilii w kontekście tego co na przykład nawet często w Stanach Zjednoczonych o czym bywa głośni iż nasze społeczeństwo jakby całkowicie wyparło myśl o tym, że kobieta również może być pedofilem.

Nie brońmy młodocianego coorestwa.

Właśnie to jest najgorsze w tym wszystkim, obecnie