Wpis z mikrobloga

Dochodzę do przerażającego wniosku, że wszystkie wykopki, które bronią Stfuu argumentując, że nawet jeżeli jest pedofilem to nie powinno się go jednoznacznie oceniać, ponieważ teraz 13-14 letnie dziewczynki ubierają się jak starsze, dorosłe kobiety tak naprawdę próbują tłumaczyć i wybielać samych siebie, ponieważ wiedzę że zachowaliby się podobnie. To obrzydliwa retoryka podobna do tej, że zgwałcona kobieta rzekomo sama jest sobie winna bo np. wyzywająco się ubrała. #famemma
  • 48
@Cztero0404 nie chce mi się już nawet z Tobą dyskutować. Dla mnie jesteś zerem i degeneratem społecznym, który nie szanuje kobiet i to w nich szuka winy za swoje wewnętrzne demony. Jeśli za ten komentarz dostanę bana to będę z tego dumny. To będzie świadczyć, że moderacja wspiera takich jak ty (celowo z małej litery).
@Olo92: Przepraszam, ale w jaki sposób niby rzekomo nie szanuję kobiet? Ponieważ mam własne zdanie na pewne tematy które nie jest zgodne z popularną społecznie narracją które mówi, że na szacunek to sobie trzeba zasłużyć. Bo wypowiadam się negatywnie o posiadaniu onlyfansa.
@Cztero0404 ja również mam negatywny stosunek do onlyfansa i również uważam, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć dlatego nie mam go np do Twojej persony. Kontakt Twoich wypowiedzi jest dla mnie jasny. Wynika z nich dobitnie, że problem widzisz w kobietach a nie w pedofilach.
@Olo92: Nie, z moich wypowiedzi wynika dobitnie iż widzę problem po obu stronach czytaj : w pedofilach oraz kobietach. Bo pedofile to jedno zło, ale dziewczynki w miejscach w których nie powinno ich być udające dorosłe to drugi problem którym się ktoś powinien poważnie zająć.
@Cztero0404 tutaj się zgadzam ale jeden problem nie neguje drugiego. Oba są skrajnie patologiczne z tym, że pedofil działa świadomie a ta dziewczynka niekoniecznie:
tutaj się zgadzam ale jeden problem nie neguje drugiego. Oba są skrajnie patologiczne z tym, że pedofil działa świadomie a ta dziewczynka niekoniecznie:


@Olo92: Absolutnie nie bronię, ale śmiem twierdzić iż pedofile też nie zawsze działają świadomie do końca jeśli weźmiemy pod uwagę, że pedofilia to zaburzenie pewne albo nawet choroba psychiczna aczkolwiek wiadomo to nie tłumaczy. Mnie bardziej zastanawia jakim idiotą trzeba być mieć pieniądze, popularność wszystko w sumie i