Wpis z mikrobloga

Dochodzę do przerażającego wniosku, że wszystkie wykopki, które bronią Stfuu argumentując, że nawet jeżeli jest pedofilem to nie powinno się go jednoznacznie oceniać, ponieważ teraz 13-14 letnie dziewczynki ubierają się jak starsze, dorosłe kobiety tak naprawdę próbują tłumaczyć i wybielać samych siebie, ponieważ wiedzę że zachowaliby się podobnie. To obrzydliwa retoryka podobna do tej, że zgwałcona kobieta rzekomo sama jest sobie winna bo np. wyzywająco się ubrała. #famemma
  • 48
@bobsley33 uwielbiam takich pseudointeligentów Twojego pokroju. Chcesz dyskutować? Masz coś do powiedzenia? To to zrób. Jeśli nie to pal wrotki i nie marnuj mojego czasu gburze. Może napisałeś coś inteligentnego a tego po prostu nie zrozumiałem ponieważ nie wyraziłeś się jasno. Może to Ty jesteś głupi skoro nie potrafisz wyrazić swoich myśli. Wytłumacz co miałeś na myśli, ponieważ jak na razie nie widzę co tu można porównywać.
@Olo92: po za ploteczkami nie został nawet przedstawiony zarys sytuacyjny i ''poszkodowana'' a ich słowa i relacje sa gówno warte bo to są ludzie co by własną matkę oddali za parę obserwujących na swoich socjalach
@Olo92: jest mnóstwo trolli, często się pisze duperele żeby inni się emocjonowali, pośmiali się albo złościli. Nie można wszystkiego traktować tak śmiertelnie poważnie, a granice #!$%@? głupot każdy ma ustawione w innym miejscu. Wyluzuj trochę, będzie ci lepiej w życiu
@Myszka_ mi jest w życiu bardzo dobrze. Szczególnie od czasu gdy przestałem przejmować się tym co ludzie pomyślą i zacząłem być w pełni szczery i bezpośredni ( ͡° ͜ʖ ͡°)