Wpis z mikrobloga

Wstydzę się podawać 25 Śląsk/Wschodnia małopolska

Zgłoszenie 4dbcd0a625d8eff9 z dnia 2023-09-17 19:22:48

Imię: Wstydzę się podawać
Wiek: 25
Miejscowość: Śląsk/Wschodnia małopolska

Kim jestem?
Cześć,
Jestem z natury spokojnym i rozważnym gościem, który ma dość wysublimowane poczucie humoru :) (tak twierdzi garstka znajomych). Zazwyczaj słucham i mniej mówię, ale to zależy od doboru rozmówcy - czasami gęba mi się nie zamyka.

W trakcie studiów i pracy jednocześnie..
Zawsze lubiłem wiedzieć trochę więcej, ale źle to wpływa na dobry sen xd

Wygląd
175cm, 75kg, zakola (ostrzegam xD), ciemne włosy - słyszałem "nie jest tak źle", wg mnie znajomi byli mili :D Chciałbym zrzucić lekki brzuszek
Lekki zarost, brak tatuaży, ran postrzałowych, itp.

Zainteresowania
Zdecydowanie muzyka - gram na instrumencie od wielu lat (zespół - fajnie jeśli śpiewasz, grasz na czymś!), odkrywanie nowych lub starych kawałków, motoryzacja, majsterkowanie i IT.
To co twórcze, kreatywne - zawsze na plus
Mówi się, że podróże to nie jest hobby, ale lubię też eksplorować świat :D
Nie będę wybrzydzać wybierając się na rower, lub spacer

Czego oczekuję?
Zwykła znajomość? Brzmi spoko..

Związek? Jeszcze lepiej, ale chyba powoli..

Oczekuję, właściwie nie wiem.. czego można się spodziewać po tym portalu xd
Myślę że, stabilnego związku opartego na miłości i zaufaniu, tak aby jedno wspierało drugie i łączyło się w pasjach, zainteresowaniach. Nie chcę onsów, fwb, nie mam psychy do takich rzeczy.
Szczegółowo: szara myszka dla anonka, dziewica (tak nie bzykałem, kobiety nie miałem (jakoś zleciał czas) oczekuje tego samego XD), nie ulana, nie chce modelek, instagramerek... o ile mogę kogoś "nie chcieć".. w końcu to nie olx, a uroda przemija.

Zwyczajnie, bądźmy sobą, nie udawajmy - to tak niewiele, lecz w dzisiejszych czasach marzenie ściętej głowy
Bardzo mi zaimponujesz mając swoje hobby, posiadając jakiś plan na siebie, potrafiąc powiedzieć czasem "nie" i wytłumaczyć dlaczego..

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Czas pokaże ;)
Piękny słoneczny dzień, bezchmurne niebo, spokojne i ciche jezioro i kocyk na plaży lub tarasie.
Rozmawiamy, wygłupiamy się, oglądamy jakiś film przegryzając w tle.
Inna opcja - wycieczka po wybrzeżu Adriatyku, kabriolet i wyjazd na punkt widokowy z panoramą całej okolicy ^^

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Używkom mówię nie (poza alkoholem - tylko okazjonalnie)
Dzieci - nie przepadam za bachorami, ale swoje bombelki chciałbym mieć :D
Ślub - tylko "od pierwszego wejrzenia" B)
Skromny, kościelny w jakiejś fajnej urokliwej scenerii, mało budżetowy. Nie lepiej przeznaczyć kasę na coś bardziej użytecznego? :)

Jeśli wierzyć testom: INTJ czasem INTP a raz nawet ISTJ

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyslask/wschodniamalopolska #mirekszukamirabelki
  • 35
@Pentylion no dokładnie.
A naprawdę, lepiej jak kobieta już ma jakieś doświadczenie.
Raz, że nie będzie jej boleć, a pierwszy raz zwykle nas boli.
Więc odpada stres dla obu stron w związku z bólem partnerki.
Może poprowadzić partnera powoli i jesteśmy cierpliwe.
Na dodatek od razu możemy pokazać co nam sprawia przyjemność.
I nie przeszkadza nam jak niedoświadczony partner co chwilę wysuwa całkowicie penisa. Uważamy, że to jest urocze.
@powsinogaszszlaja: wstydu i powodu do zamknięcia to da mu niedoświadczona dziewica. Pierwszy seks to nie są żadne fajerwerki, trochę na zasadzie "no spoko, ale dupy nie urywa". Potem dziewicę dzień czy dwa wszystko boli. Orgazmu żadnego.
Po paru dniach powtórka - jest nieco lepiej, ale dalej przeciętnie. Jeszcze "tu i ówdzie" ciągnie i jest nieprzyjemnie, Orgazmu dalej brak.
Trzeci raz - no, tu już może być fajniej, może i orgazm dla
175cm, 75kg, zakola (ostrzegam xD), ciemne włosy - słyszałem "nie jest tak źle", wg mnie znajomi byli mili :D Chciałbym zrzucić lekki brzuszek

Nie chcę onsów, fwb, nie mam psychy do takich rzeczy.

Szczegółowo: szara myszka dla anonka, dziewica


@MirekSzukaZony: Niski zakolak z brzuszkiem szuka ładnej, czystej dziewicy xD Nawet gdy miałem 16 lat to nie byłem tak naiwny, ja #!$%@?ę.
L3gion - >175cm, 75kg, zakola (ostrzegam xD), ciemne włosy - słyszałem "nie jest tak ...

źródło: keksimus_maximus

Pobierz
Lol, ale wybiło tutaj cuckoldów i panien lekkich obyczajów xD Fajny facet szuka sobie przyzwoitej kobiety, która nie brała udziału w żadnych ONSach i innych gównach i oczywiście laski, które się ku*wią na potęgę mają ból dupy w komentarzach. Tak samo cuckoldy, którzy z braku laku wzięli przeruchaną przez pół osiedla laskę.

Znam wielu gości, którzy są grubsi, niżsi i mniej ciekawi niż OP, a jakoś udało im się znaleźć dziewicę. Także
@przegryw162cm: ta, na pewno, szczególnie biorąc pod uwagę to, że część z nich jest już po ślubie, a niektórzy mają dzieci.

Ja nie wiem po co Ty się tak dołujesz i przy okazji dołujesz innych pisząc jakieś totalne głupoty.
Jak byś miał jakieś ONSy na koncie to pewnie byś zmienił swoje podejście i kapnąłbyś się, że te seksy to wcale nie są najważniejsze w życiu, a szczególnie ONSy.
@damienbudzik: przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM to co jest napisane na powyzszym zrzucie ekranu - zona po ciazy moze przeciez odciac mezom seks i co wtedy maz moze zrobic? Ano nic, do prostytutki czy kochanki nie pojdzie, bo bedzie rozwod z jego winy (czyli alimenty rowniez na zone). Nie mowie o posiadaniu ONS-ów, tylko o tym, czy sa faktycznie pozadani, w co szczerze watpie biorac pod uwage fakt, ze kobietom sie podoba jakies
przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM to co jest napisane na powyzszym zrzucie ekranu - zona po ciazy moze przeciez odciac mezom seks i co wtedy maz moze zrobic?


@przegryw162cm: Jeśli jest się cuckiem i się godzi na takie coś to może tak. W normalnym małżeństwie nie ma takiej możliwości, ale jak chłop jest #!$%@?ą to faktycznie kobieta mu może odciąć seks i elo.

Nie mowie o posiadaniu ONS-ów, tylko o tym, czy sa