Wpis z mikrobloga

Siema siłacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gościu u mnie na silce, przeszedł na znana tutaj dietę cukrowa, czyli je: mięso i owoce.

Był tutaj pewien kolega Lewusa, adicarnivore, który proponował to rozwiązanie.

Nie mam na myśli substancji antyodżywczych w warzywach xD

Widziałem już na Zagranicznych forach też ludzie tę dietę stosują mięcho plus owocki.

O co chodzi w tej diecie? Czy te węglowodany z owoców są naprawdę takim paliwem?

#mirkokoksy #mikrokoksy #treningi #silownia
  • 7
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: jak każdy inny cukier. Ale każda dieta eliminacyjna może prowadzić do niedoborów, w tym wypadku niska podaż kwasów tłuszczowych nienasyconych może być problemem. o, chyba, ze wcina do tego avocado i świeże oliwki.
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: Na końcu wszystko i tak jest zamieniane w ATP więc jeden #!$%@? tak naprawdę. A carnivore ma na celu to że jest bardziej naturalne no i rosnący jest ruch teraz że warzywa są szkodliwe ze względu na kwas fitowy w nich. Za to owoce "chcą" być jedzone dlatego są smaczne i naturalnie to one powinny być głównym źródłem węgli. Do tego masz błonnik którego na samym mięsie byś nie
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: to nie ma większego znaczenia czy jesz same mieso, mięso z owocami, mięso z ryżem i zbożami czy same warzywa i (jakoś uzupełniasz tam białko) - dopóki zgadza ci się makro i mikroelementy (o te ciężko np w diecie vege bo niektóre witamimy i minerały dominują w mięsie, a te z warzyw są w małych ilościach lub ciężko wchłaniane np witamina A z mięs jest lepiej wchłaniana niż z
  • Odpowiedz