Wpis z mikrobloga

@RymMajster: Z własnego doświadczenia nie mogę polecić, ale są specjalne maty pod taki użytek. Np. Wahoo taką robi, ale trochę kosztuje. Wydaje mi się, że tu nawet taka zwykła mata do ćwiczeń by wystarczyła.
  • Odpowiedz
@RymMajster: widzę, że w komentarzach festiwal #!$%@?. Ja mam podobnie, drewniana podłoga i trenażer. Tylko u mnie jeszcze jest dywan na tej podłodze. Położyłem zwykłą ceratę aby wystawała trochę i jest git.
Gdybym nie miał dywanu, to pewnie bym zainwestował w jakąś matę, są dedykowane - ale nie korzystam z nich, bo nie mam potrzeby.

Jak ładnie na zdjęciu widać, po jednej stronie jest dywan, po drugiej tektura, aby trenażer nie
jagodowy_krol - @RymMajster: widzę, że w komentarzach festiwal #!$%@?. Ja mam podobni...

źródło: 2023-09-18 17.26.22

Pobierz
  • Odpowiedz
@RymMajster: mnie się wydaje, że to są mity z tym potem, używam trenażera 3-lata, warto mieć ręcznik pod ręką, żeby pot z czoła otrzeć ale żeby to podłogę czy kierownicę niszczyło to nie sądzę, sporo się pocę i szybko ale nic takiego nie nastąpiło. Bardziej chodzi o wyciszenie podłoża. Wiatrak-zrezygnowałam po drugim sezonie za często się przeziębiałam w zimie. Lepiej otworzyć okno w zimie na czas treningu a potem zaraz zamknąć
  • Odpowiedz