Wpis z mikrobloga

Tak wyglądają spalone miliardy kacapskich rubelków xD


@andbatros: podniecasz się jakby #!$%@? super nowoczesny sprzęt na który Rosja wydała mnóstwo pieniędzy, a to zwykły radziecki złom który dostali w spadku po ZSRR więc w sumie nic ich nie kosztował tak jak 3/4 ich pojazdów. To tak jakbyśmy płakali za naszymi T-72 że UUUUUU MILIONY ZŁOTYCH PODKREŚLAM MILIONY ZŁOTYCH POSZŁO SIĘ #!$%@?Ć xD
@bombastick: tak naprawdę ta dziura to tylko wisienka na torcie, pewnie wystarczył sam wybuch w pobliżu okrętu i struktura kadłuba tej łodzi się wygięła
i to raczej pod wodę już nie zejdzie.
@Nowystaryziel: to tym co kukurydzę przerabiają się zwróci bo będzie za pół darmo ¯\(ツ)/¯ Daj Boże samych takich problemów, kacapki cały czas ujadają tylko o jednej stronie medalu, zapominając o drugiej- ktoś na tym straci, a inny zyska i nie koniecznie będa to Ukraińcy ( ͡º ͜ʖ͡º). No ale żeby dojść do takich wniosków to trzeba myśleć, a nie klepać gówno ze skryptu od oficera prowadzącego.
@rzaden_problem: weźcie się ogarnijcie bo to podchodzi pod paranoję widząc wszędzie onuce. W polityce zagranicznej nie ma przyjaciół a są tylko interesy. Nasi politycy jak zwykle dają się dymać wszystkim bez mydła- Niemcom, ruskom, Ukraińcom i USA.
Litwa kupuje 4 razy taniej gaz i sprzęt wojskowy od USA niż my, Niemcy kupują sowiecką ropę za bezcen i sprzedają drożej, Ukraina rozwaliła nam rynek produktów rolnych i jeszcze platformersi pięknie się zobowiązali,
Litwa kupuje 4 razy taniej gaz i sprzęt wojskowy od USA niż my,


@Nowystaryziel: a skąd takie szaraczki jak ja czy ty możemy wiedzieć jakie są ku temu podstawy? Myślisz, że to Polska dyktuje warunki i są takie same dla nas jak i dla Litwy i wystarczy powiedzieć, że ma być taniej i będzie? Bo ja nie wiem i nie zamierzam bezmyślnie krytykować każdej decyzji, ale pewnie jakieś podstawy ku temu