Wpis z mikrobloga

@Socah: Trafiłem na odpowiednie miejsce i odpowiednich ludzi. Tworzyłem firmę od samego początku, byłem pierwszym pracownikiem. Do tego jestem typem, który woli stabilizację i bezpieczeństwo, więc wolałem negocjować podwyżki, niż rzucać wypowiedzenia albo sobie chodzić od pracy do pracy. No i w zasadzie co roku dostawałem podwyżki (prawie), awanse, kwasów też jakichś nie było, miałem fundowane albo dofinansowywane szkolenia, no i jestem. Uważam, że mam dobre warunki pracy, choć pewne rzeczy
@JEST-SUPER: dzięki za cenną odpowiedz, u mnie niestety jest sytuacja zupełnie odwrotna i trzeba się szarpać o wszystko - o dodatkach, przywilejach itd dowiadujesz się po roku pracy i próbują wycisnąć z ciebie każdy grosz. #!$%@? ich.
@Socah: kumam, ja rozumiem też że miałem farta i trafiłem za pierwszym razem do dobrej firmy, a takich jest niewiele. Zresztą każdy kto ze mną pracował i pracuje to mówi, że to jest najlepsza firma, w jakiej w życiu pracował. Także też nie dziwne, że każdy woli jakieś nieścisłości tutaj załatwiać, niż się zwalniać. Wiesz, jak zaczynaliśmy w 2k16, to mieliśmy ekspres w biurze i każdy mógł sobie pić ile kawy
Na 5 lat też nic nie dostałem.


@JEST-SUPER: poczekaj do 10. Wtedy na pewno dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak zaczynaliśmy w 2k16, to mieliśmy ekspres w biurze i każdy mógł sobie pić ile kawy chce, czy z mlekiem, czy bez


@JEST-SUPER: co? Moi rodzice gwarantowali coś takiego w swoim Januszexie jeszcze w latach 90. To jakieś głębokie Podlasie?
@Ogau: @Socah Widocznie Twoi rodzice mieli fajny Januszex, Wy myślicie że te kartki z napisem "Lipton tylko dla zarządu" to są fejki? Są firmy, gdzie nawet dzisiaj herbaty nie masz firmowej i musisz z domu nosić, a co dopiero kawa.
@JEST-SUPER: co mają wspólnego z tym co napisałeś moi rodzice? Co mnie interesuje że są firmy gdzie trzeba nosić własny papier toaletowy? Ja sobie zmieniam pracę na lepszą, tkwij w komunie.