Wpis z mikrobloga

Założę się że informatorem Gruscha był Richard Doty, albo ktoś działający bardzo podobnie. Doty to mistrz w swoim fachu, mówi z takim przekonaniem, bez wahania, w sposób logiczny i spójny że nie dziwię się Gruschowi że uwierzył.
#ufo
btw Doty ma przynajmniej jedną ofiarę swoich manipulacji, niejaki Paul Bennewitz wylądował w szpitalu psychiatrycznym z powodu precyzyjnie zaplanowanej akcji dezinformacji Dotyego. O akcji opowiada film mirage men polski tytuł z prawdziwego archiwum x
PODLECKIv2 - Założę się że informatorem Gruscha był Richard Doty, albo ktoś działając...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Uddhx: Grusch mówił że informacje, które podaje przekazali mu wiarygodni współpracownicy - pracownicy tajnych służb. Nie wiem czy Doty czy jakiś jego następca, ale wg mnie został wykorzystany. Problemy emocjonalne Gruscha też nie są bez znaczenia. Przez nie został wytypowany.
Pytanie tylko w co grają służby. po co im to całe zamieszanie wokół ufo
  • Odpowiedz
@PODLECKIv2: Jeśli sugerujesz teorię, że to całe ujawnienie to tylko szopka zorganizowana przez USA,
to ja zauważam nasilenie tematu w okresie wojny na Ukrainie.
Ruski dostają łupnia i słabną jak nigdy dotąd. Pojawia się ryzyko użycia atomu i WW3.
Warto w takiej chwili nastraszyć wszystkich ufoludami, którzy nie lubią, jak ziemniaki się atomem bawią.
  • Odpowiedz
Warto w takiej chwili nastraszyć wszystkich ufoludami, którzy nie lubią, jak ziemniaki się atomem bawią.


@Eillis: ci którzy się przestraszą i tak nie mają wpływu na to czy zostanie użyta czy nie
  • Odpowiedz
@Eillis: ci którzy się przestraszą i tak nie mają wpływu na to czy zostanie użyta czy nie


@nilmerg:
Chyba, że:
1. ufo faktycznie istnieje, interesuje ich atom i ruski też o tym wiedzą. (Niezależnie od tego, co naprawdę ma USA i co od nich jest prawdą.)
2. ufo nie istnieje ale USA udało się przekonać ruskich, że tak.
  • Odpowiedz
Pytanie tylko w co grają służby. po co im to całe zamieszanie wokół ufo


@PODLECKIv2: No właśnie tego motywu nie czuję. Bo Grusch im ściąga na głowę audyt finansowy. A tego chyba nie potrzebują. No chyba, że to jest jakaś wewnętrzna rywalizacja pomiędzy służbami wewnątrz USA. Ale trochę nie chce mi się w to wierzyć
  • Odpowiedz