Wpis z mikrobloga

@Ziutek_Grabaz: czy ja wiem. ostatnio czytałem że sporo ludzi czeka na wersję PC. Sam grałem w "jedynkę" i nawet mam platynę ale tej części nie ruszałem bo nie miałem czasu i nie chciałem od nowa grać tego samego, tylko w ładniejszej oprawie graficznej.
@Ziutek_Grabaz: pierwsza część też taka była tylko, że broniła się innowacją w walce z maszynami takim pseudo łowcą dlatego nie ogrywałem "dwójki' bo wiedziałem co mnie czeka. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że assassiny mają ciekawsze fabuły i świat. Ta seria to średniak, który w 2017 wyróżniał się grafiką i właśnie ciekawą. różnorodną walką z maszynami. Co do Day's Gone to się zgodzę, ogrywałem po ghost of tsushima i obiema grami byłem
@Bajtopisarz: wystaw za 100 to kupie. Obecnie dużo dobrych gier do 40/50 zł można kupić. Sam ostatnio kupiłem 14 perełek za 560 zł w folii fabrycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Folia fabryczna z logiem playstation czy zwykła i wmawiasz że nowa w folii?
@Bajtopisarz: ps5. Ps4 slimka leży w gablocie obok reszty konsol sony ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po prostu kupuje gry jak są tanie np. Takiego watchdogs 2 kupiłem za 45 zł fabrycznie w folii zapakowany, a teraz po 100 zł nówka jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kak by co moje 100 zł jest dalej aktualne jeśli to fabrycznie nowa ( ͡° ͜ʖ
@Bajtopisarz: nie no, więcej nie chce wydawać, bo mam na oku jeszcze pare gier i książke przewodnik cyberpunk 2077. A jestem przekonany, że to najszybciej rusze w następnym roku xD. U mnie przechodzenie gier mozolnie idzie i do spiderman próbuje się zabrać od 4 miesięcy i póki co udało mi się go tylko zainstalować na ps5 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może ktoś z tagu kupi, ew. Obniżysz