Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #marsz #polityka #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #polska #przyszlosc

https://wykop.pl/wpis/72816493/jako-ze-wpis-o-dyskryminacji-emerytalnej-sie-spodo

W nawiązaniu do tego wpisu. Jeśliby powstał taki ruch działający na rzecz praw mężczyzn, a mówiąc bardziej konkretniej, gdyby powstała inicjatywa przeciwko dyskryminacji mężczyzn w Polsce, z chęcią bym się do niej przyłączył. Nie mam nic do stracenia.

Panowie, pamiętajcie, znaczna część społeczeństwa jest przeciwko Nam. To nie są tylko kobiety. Są to również mężczyźni. Jeśli jakiemuś facetowi się w życiu udało, jeśli osiągnął to, czego inni nie mogą, on nie będzie się za Nami wstawiał. On ma swoją rodzinę, swój dom ogrodzony płotem, albo mieszkanie na strzeżonym osiedlu i on nie dostrzeże więcej poza czubek swojego nosa. Ważne, żeby jego i jego bliskich michy był pełne, samochód sprawy, możliwość wyjazdu na zagraniczne wakacje. A to, że okręt z napisem "Polska" tonie, nie będzie go obchodziło, dopóki woda z tej tonącej łajby nie sięgnie do jego kostek.

O tym, że nie ma czegoś takiego (jest to wręcz sprzeczne ewolucji) jak męska solidarność każdy z Nas się może przekonać wiele razy. Być może i pod tym postem pojawią się komentarze ośmieszające takich jak ja. Ale ja mam to gdzieś. Mam pogardę dla ludzi, którzy pierwsi mi ją okazują. Wy też się tym nie przejmujcie. I nie przejmujcie się tym co ludzie mówią. Mało jest osób, którym naprawdę zależałoby na tym, by poprawić los mężczyzn w Polsce. Na polskiej scenie politycznej nie dostrzegam takiej inicjatywy. Trzeba samemu działać. Polską rządzą ludzie pośledni, którzy będą się płaszczyć przed kobietami, a mężczyzn będą dojeżdżać ile wlezie.

Obudź się męski narodzie, już czas...
Pobierz Kopytnik_1 - #p0lka #przegryw #marsz #polityka #niebieskiepaski #logikaniebieskichpas...
źródło: DREAM-womens-march-c
  • 11