Wpis z mikrobloga

Afera wizowa, teraz udostępnienie planów obrony kraju.

Śmiem stwierdzić, że gdyby odkryto, że PiS uwięził i torturował kilku opozycjonistów, to poparcie i tak nie spadłoby im poniżej 25%. I nie piszę tego jako "możliwe, że by tak było", jestem tego pewny xD

Gdyby ludzie w tym kraju mieli choć trochę miłości do własnego narodu i kraju, to po ostatnich wydarzeniach skończyłoby jakimś ogromnym protestem. Tymczasem te afery mają mniejszy wpływ na to co się dzieje, niż afera z zegarkiem za starych czasów przed PiSem.

#neuropa #4konserwy #polityka #pis
  • 7
@Murasame: dziś ze szwagrem rok starszym rozmawiałem, ja na swoim on etatowiec. Zaczelem się śmiać z laptopów dla uczniów itd że wszystkich przekupują przed wyborami do tego nauczyciele po 1000 to usłyszałem że Tusk jak był to dla ludzi nic nie było i też kradli . To chłopak 36 lat z 2 dzieci sam zapierdziela nie wiem już jak z ludźmi rozmawiać skoro nie można przedstawić alternatywy.
@Murasame: Co poradzisz jak u nas w kraju dalej pokutuje podejście, albo zgadzasz się we wszystkim albo nie mamy o czym rozmawiać.

Pomijam fakt, że to zoobojetnienie opozycja zbudowała sobie sama bo całe nasze spektrum polityczne gardzie obywatelami od lewej do prawej. Gdyby politycy nie przyzwyczaili Polaków do kłamstw problem byłby mniejszy. No i niestety jest też TVP.

Ja niestety obawiam się, że bez zbrojnego powstania nie mamy na co liczy