Wpis z mikrobloga

@Linnior88: 3 komentarze musiałaś do mnie napisać, jakby w jednym nie można było, dużo już można się dowiedzieć o twojej psychice po tym XD

Dupsko Cię piecze, że żaden chad polak Cię nie chciał i srasz do własnego gniazda, ale wiesz co? Ja Ciebie rozumiem, współczuje Ci nawet. Dużo zdrówka
@Linnior88: Dalej sobie wmawiaj te brednie zakompleksiony trollu przejawiający skrajną ojkofobię do polskich mężczyzn. Liczne badania na temat związków międzyrasowych, które były prowadzone w USA jasno pokazują, że związki: biały mężczyzna + azjatycka kobieta są bardzo popularne, natomiast analogiczne związki w drugą stronę są niezmiernie marginalne.

Link do badań Pew Research Center: https://www.pewresearch.org/social-trends/2017/05/18/1-trends-and-patterns-in-intermarriage/

Cytat: "Podczas gdy 11% wszystkich małżeństw mieszanych składa się z białego mężczyzny i Azjatki, zaledwie 4% par składa
@Knyziu: tylko że Polak nie jest uważany za białego na świecie
Ludzie mówiąc biały mają na myśli Anglika Niemca Szweda Norwega holendra xD Polak jest uważany za pochodna azjaty i cygana xD
@Knyziu: zakompleksiony trollu przyjmij do swojej małej mózgownicy że nawet Hitler gazowal Słowian nie uznając ich za białych ludzi
Przyjmij do wiadomości że Słowianin ma.tylko biała skórę ale cechy rasowe wskazują bardziej na azjate między innymi ulana twarz krótkie kończyny
PRADZIWY biały samiec jest bardzo wysoki ma strzelista budowe ciała bardzo kwadratowa żuchwę i długi chudy nos długie ręce i nogi a większość Polaków ma twarz jak ziemnior prosto z pola
@Knyziu: do tej pory jest bardzo wielu ludzi na świecie którzy nie uznają absolutnie Słowian za rase biała bo oprócz skóry cechy fizyczne na białość nie wskazują
Słowianie mają więcej z azjaty niż wikinga
@Linnior88: Wypisujesz takie skrajne głupoty, że teraz to jestem pewien, że ty po prostu tutaj trollujesz, czerpiąc jakąś energię i satysfakcję, kiedy wypluwasz z siebie takie toksyczne wpisy i komentarze.

Większość ludzi nie odróżni przeciętnego Polaka od Anglika, czy Niemca - a już w szczególności Azjatka miałaby z tym problemem - ale oczywiście dalej będziesz wypisywać tutaj te swoje brednie.

Pewnie w Stanach Zjednoczonych Amerykanie polskiego pochodzenia mają w rozmaitych badaniach
@Vedar: Mi tam Koreańczycy czy ogólnie żółci tak nie przeszkadzają. W przeciwieństwie to pewnych innych "kultur" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Linnior88: Przykro mi, że twój kartoflany stary przekazał ci geny kończyn goblina i grubą dupę. Ja tam jestem wysokim blondynem z niebieskimi oczami i tak samo widzę dookoła siebie wiele atrakcyjnych osób. ¯\(ツ)/¯ Bo dużo więcej zależy np. od tego czy ktoś jest nieupasiony niż od
@Linnior88: XD. Dobra koniec tej rozmowy, bo szkoda tracić czasu na takiego oszołamiastego "aktywiszcza" jak ty.

Brak ci podstawowej wiedzy historycznej, antropologicznej, archeologicznej, demograficznej, aby poruszać takie tematy. Generalnie germański typ urody jest w Polsce bardzo popularny, gdyż na etnogenezę Polaków składały się chociażby liczne kolonizacje niemieckie w średniowieczu. Więc może te wszystkie cechy fizyczne, które uznajesz za negatywne u Polaków są pozostałością po Germanach?

Już pomijam to, że ten twój
@Knyziu: wolę samotność z kotem niż z takimi dziwakami jak wy xD i mnie nie pouczaj josku jak wygląda Niemiec bo tam mieszkam i polak przy nim to jakiś zgnieciony ziemniak xD Polak wielki łeb wielką dupa dziwne rozmyte rysy twarzy xD się nawet do Niemca nie porównuj nie ta liga
@GodEmperorWasRight: współczuję że ludzie w twojej rodzinie łącznie z tobą wykonują takie prace to musi być smutne ale ja mam "trochę " lepszą pracę
I tak polaczku jestem folksdojczem bo gdyby nie te dojcze to byś sral do drewnianego kibla jak Rosjanie ale dobry pan Niemiec Polakowi małpie dał